Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lesz valakiből boszorkány?

Hogyan lesz valakiből boszorkány?

Figyelt kérdés

Hát ez lenne a kérdésem hogy hogyan lesz valakiből boszorkány.

Csak olyanok írjanak akik hisznek benne mert töröltetem a hülyeségeket.


2011. máj. 12. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem hiszek benne, de állítólag vannak ilyen "kamuképzésel" Pesten. Szóval én oylanról hallottam, hoyg valaki kitalálja magáról hogy boszorkány (persze ha hiszel benne, akkor vedd úgy hogy szóval boszorkány) és akkor jó kis összegért betanít embereket. Na ilyenre ne költs semmit.
2011. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságból vetettem fel a kérdést hogy az értelmesebb hozzászólók mit írnak erre. A kérdésre pedig tudom és tudtam is a választ.
2011. máj. 12. 17:34
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Kifogsz egy aranyhalat, aki teljesíti 3 kívánságodat, de te átb@szod, nem dobod vissza, hanem megsütöd. Ő a serpenyőben sercegve elátkoz, és boszorkánnyá válsz. Életed hátralévő részében békákat csókolgatsz, hátha lekerül rólad az átok, de ez csak a mesékben van így, büdös banya maradsz, míg fel nem fordulsz.
2011. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
vigyázz, mert töröltetnek. :D
2011. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Majd regelek újat. :)
2011. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
93%
A boszorkányságot nem úgy kell elképzelni mint ahogy a harrypotterban látod.Ez egy létező és szerintem egy szép életszemlélet,a természet szeretetéről szól,csak ez a vallásháború idején más értelmet nyert,a vatikán üldözte őket mert egységes vallást akart elérni a katolicizmussal,ezért azt híresztelte hogy a boszorkányság a sátán imádatáról szól.A kérdés kicsit buta...Abból lehet boszorkány akit nagyon érdekel ez a téma,szereti a természetet....Vagy ha megismer egy csajt aki boszorkány:D A boszorkánysághoz hozzátartozik a mágia,hogy hatásos-e lesz az attól függ mennyire hiszel benne és mennyire akarod elérni...Az emberi agy hihetetlen dolgokra képes.Legfőbb alapszabályuk az,hogy bármit megtehetsz ha azzal nem ártasz senkinek...
2011. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Ha találsz valakit, aki eleve boszorkány, várd meg, amíg a halálán lesz, és akkor vedd el a seprőjét, mert azzal átszáll a tudományra rád. Egyszer olvastam valahol, tök büszke vagyok, hogy megjegyeztem^^
2011. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

Ha végig tudod nézni a Haunted című sorozatot röhögés nélkül, már alkalmas vagy. :D


Sokat kell káromkodni meg átkozódni és köpködni sztem :S

2011. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
Boszorkánynak csak születni lehet.
2011. máj. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
Teljesen igaza van az előttem szólónak. boszorkánynak születni kell.
2011. máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!