Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sikerült a "varázslat" mit...

Sikerült a "varázslat" mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve szakított velem exbarátom, azt mondta, soha nem szeretett. Elvarázsoltam, h mindig gondoljon rám, soha ne tudjon ettől szabadulni (nem szabványos varázslat volt, saját érzéseim szerint csináltam).

sokáig nem történt semmi, és pár hónapja bevallotta, állandóan rám gondol, rólam álmodik, őrülten kíván, pedig van már jegyese. Többször találkoztunk csak beszélgetni, és mindig azt mondta, ez volt az utolsó, és ezzel lezárta a dolgot, de mindig eltelt vmennyi idő, és új találkozót kért.

arra lennék kíváncsi, egy hasonló varázslat meddig tart, mikor "évül el", és igazából csak a vágyakra hat, az érzelmekre nem?

kérem olyan válaszoljon, aki ért hozzá, és csinált is hasonlót. a kétkedők, "realitásra térítők" véleményei NEM ÉRDEKELNEK, sem a pszichiátert javaslóké!!!!!


2011. máj. 19. 00:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy nem biztos, hogy sikerült. Nekem időnként mondanak az exeim ilyesmit, ha dugni akarnak velem.

Ilyenkor meg kell mondani, hogy bocsi, de van párom és nagyon szerelmes vagyok. Ez is eltépheti a szálakat.

2011. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%
drágám, nem varázsoltál te el senkit...egyszerűen csak kifogott a srácon a ,,de azért is megmutatom, hogy én más nőt szeretek"
2011. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

az előttem lévő hozzászólónak:


drágám te meg rendesen olvasd el a kérdést idézem:


". a kétkedők, "realitásra térítők" véleményei NEM ÉRDEKELNEK, sem a pszichiátert javaslóké!!!!!"


ha sikerült megtanulnod olvasni akkor értelmezd a kérdést is és úgy összefog állni a kép! ;)


A kérdezőhöz:


részben Gratulálok mert valóban ügyes voltál,azt sem tartom kizártnak hogy ez egy előző életedből fakad de nem akarok találgatásokba bocsátkozni! részben viszont nem szép dolog! mivel már igen régi a kérdés ezért remélem sikerrel jártál a feloldás során!

2013. jan. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Őszintén remélem hogy a kérdezőnek sikerült a feloldás, és emiatt nem fog bűnhődni ! Pozitiv energiákat küldök
2021. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is !
2021. febr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!