Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi történhet egy rosszul...

Mi történhet egy rosszul sikerült szellemidézés után?

Figyelt kérdés
Unalmamban körülnéztem az ezoteria témában és a szellemidézésnél mindenki azt mondta,hogy ne csinálja az ember mert rossz vége lesz stb. Mi történhet? Olyanok válaszát is várom,akik már idéztek szellemet és rosszul sült el. Hozzá teszem nem igazán hiszek az ilyen dolgokban,de attól még érdekel.
2011. aug. 30. 17:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

kísértenek egész életedben, szomorúságot hoznak az aurádba és ezáltal a természetedbe.

vagy másik lehetőség hogy semmi

2011. aug. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kint marad a szellem és rontást csinál tudtommal, ami olyan lehet hogy belebolondul az illető. (hallomás).
2011. aug. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
na igen... köszi a válaszokat,de esetleg valaki,aki tapasztalatból beszél?
2011. aug. 30. 17:22
 4/17 anonim ***** válasza:
Mi csak lájtosan csináltuk tehát nem teljesen igaz a hallomás (első) szval pohárral csináltuk és az magától ment és értelmes szavakat írt le, ill az asztaltáncoltatás is müxik de olyat nem csináltam, az embereknek lehet vmi rejtett felszabaduló energiájuk ami olyankor összeadódik és az asztal azért emelkedhet meg.
2011. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell idézni, maguktól is jönnek néha :)
2011. aug. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Erről csak annyit hogy sokszor sokféle társasággal próbálkoztunk már szellemet idézni, de sose történt semmi. Baromság az egész. De van aki ezt úgy mesélte tovább hogy megmozdult a pohár meg ott volt a szellem, stb. Persze, mindig valaki mozgatta a poharat, ezt észre lehet venni, szóval az egész hülyeség. Persze uncsi estéken jó szórakozás, de semmi komoly nem fog történni, nem kell félni. A szellemek (ha vannak) nem tudnak megjelenni és poharakat mozgatni meg beszélni, stb, mivel nincs testük se erejük.
2011. aug. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Pont ugyanaz, mint egy jól sikerült után.

Semmi.

2011. aug. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Solarian ***** válasza:

Ja aztán mi meg takaríthatunk az ilyen idézgetők után. Ezúton köszönöm meg mindnek. Mire azt a sok szellemet kivonjuk a forgalomból elmegy az este. Csak azért mert ti szellemeskedni akartatok. Szépvolt Gratulálok.

The Guardians

2011. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Terhes leszel.
2011. aug. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

17:53! Nagyon tévedsz! senki nem mozgat semmit! akkor nem is csináltál te semmi ilyet hanem kamu úgy ahogy van! mi nem egyszer csináltuk igaz probléma mentesen! az hogy vannak gázosabb estek olyanokról én spec csak hallottam.

Ez ugyan olyan dolog hogy ha vki azt hiszi hogy mi emberek egyedüli urai vagyunk a galaxisnak pedig nem! Kötekedő emberek vannak és lesznek de ennyivel le is zárom a mondani valómat.

2011. aug. 31. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!