Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet hogy átok űl rajtam?

Lehet hogy átok űl rajtam?

Figyelt kérdés

Tisztába vagyok vele,hogy ez egy hülye kérdés.De mióta élek,szerencsétlenségek során estem már túl.És nem tudom mire vélni,hisz én a légynek sem ártok.De mégsincs soha szerencsém semmiben.Velem mindig csak rossz dolgok történnek.Tipp vagy egy értelmes válasz sokat segitene,hogy mihez kezdjek.

Aki értelmes választ nem tud kreálni,az inkább keressen egy másik kérdést.


2011. jún. 9. 12:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
30%

mi az hogy mindig csak rossz dolgok történnek?

ha kimész az utszára akkor elkezdin felmetszeni az artériáidat? fuuuu.. az tényleg sz.r. de nincs köze átokhoz, szimplán csak erőszakosak az emberek.

2011. jún. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
pl milyen rossz dolgok történnek veled?
2011. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
57%

Olyan vagy, mint ez a vicc:


Egy nőnek van két fia, az egyik állandóan elégedetlen, pesszimista lelkivilágú, míg a másik született optimista.

Eljön a karácsony, a nő gondban van, mit vegyen a gyerekeknek. Egy ismerőse azt tanácsolja neki:

- A pesszimista gyereknek vegyél mindenféle szép ajándékot, attól biztosan jobb színben látja majd a világot. Az optimistának meg csak egy lócitromot adj, nem árt, ha felkészül az élet viszontagságaira.

Így is lesz. Karácsonykor aztán kérdi a gyerekeket, ki mit kapott?

- Én egy dugós puskát kaptam - kezdi a pesszimista gyerek. - De ezzel lehet, hogy véletlenül kilövöm valaki szemét, szóval inkább ki se próbálom. Kaptam egy biciklit is, de hát amilyen veszélyesek az utak, biztos elütne egy autó, és meghalnék. Meg kaptam egy villanyvasutat is, de biztos megrázna az áram, úgyhogy említésre sem méltó ez a karácsony!

Mondja az optimista:

- Én nem vagyok teljesen biztos az ajándékomban. Azt hiszem, egy pónilovat kaptam, de még nem találtam meg...

2011. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
8%
Nem veszik a fagylaltját. Pedig a citroma díjat is nyert!
2011. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
hahaha marha viccesek vagytok.HOgy mi történik velem?Az egész életem egy szerencsétlenség az történik.De minek is tenném közzé,ha 1-2 ember ilyen primitiven reagál?!
2011. jún. 9. 13:12
 6/30 anonim ***** válasza:
17%

"De minek is tenném közzé,ha 1-2 ember ilyen primitiven reagál?!"


És már kezd is kirajzolódni hogy vajon mi lehet a kiváltó ok.

2011. jún. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,

még a legnagyobb ellenségemnem sem kivánnám ezt az életet amit eddig leéltem,de azér csak szóljál be.Jó lenne ha csak azok firkásznának ide,akiket egy kicsit is érdekel.

2011. jún. 9. 13:18
 8/30 A kérdező kommentje:

12:18,

szinte minden amit eltudsz képzelni,a szüleimet elvesztettem már elég régen.A nevelőszülőnek csak a pénz miatt kellettem,én voltam 11-12 évesen a csicska,18-at betöltöttem kidoott mint a rongyot stb stb... ez csak 1-2 dolog.Van több is.

2011. jún. 9. 13:23
 9/30 A kérdező kommentje:
*12:58
2011. jún. 9. 13:23
 10/30 anonim ***** válasza:

"A nevelőszülőnek csak a pénz miatt kellettem"


Tehát neked voltak nevelőszüleid? Nincs mindenkinek ilyen szerencséje.

2011. jún. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!