Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hisztek abban, hogy valaki...

Hisztek abban, hogy valaki képes átokkal sújtani embertársait? Ha igen, átoklevétellel való tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem érzek ezekhez, csak a saját elméletemet mondom. Én abban hiszek, hogy valaki "megátkozza" a másik embert, és az az ember úgy fogja fel hogy úr isten ez meg fog történni, és akkor általában meg is történik, mert úgy fog cselekedni akaratlanul, hogy megtörténjen. Engem is átkoztak már meg vmi olyasmivel h haljak meg, és lőn csoda még élek, mivel szartam bele.
2011. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszek az átkokban, Istenben viszont igen.


Kicsit poénosabban, ha minden cigánynak működne az átka, már mindenem leszáradt volna, sok millió ember meghalt volna tőlük, de még ilyen nem történt:D

2011. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csak olyanok tudnak átkot küldeni a másikra akinek van valami hatalma e-téren amiritka nefélj mindentől
2011. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tom Benko ***** válasza:
Nem, nem képes. Legfeljebb hiszékeny emberek lelkivilágát lehet így rommá törni.
2011. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Termeszetesen "lehet". El kell vele hitetned hogy megatkoztad vagy megatoztak:) Az ember hajlamos sokmindent bemeselni maganak.
2011. jún. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amit teszel, háromszorosan kapod vissza. Tehát a cigányok az átkaikat 3xosan kapták vissza, ők lettek gyilkolva(Hitler bácsi) Nem érdemes ilyesmivel foglalkozni, inkább tégy jót mással v magaddal
2011. jún. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Sajnos lehet más embert megátkozni, téged is tudnak és te is tudsz. ha valakit teljes szivedbol gyulolsz és csak rosszat kívánsz neki akkor elátkozhatod. De vissza kapod 3x!!!!!!!! Ha jó vagy másokhoz abból baj nem lehet, elobb-utóbb(inkább utóbb) belátják az emberek a jóságot. Es inkább azt mondják rád, h "milyen jó ember" mint az ellenkezojét.Én is nagyon babonás vagyok, de ha meglátok egy olyan embert, kitol kiráz a hideg, vagy ha olyan emberrol beszélek (hál Hitler bácsinak kevesebben vannak már), akkor csak annyit mondok magamban,h DISZNO SZ.R A FULÉBE, MALOMKO A SZÍVÉRE. Ez ilyen babona, de lehet, h segít, vagy csak magamat ámítom. :)
2011. jún. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Errefelé erdélyben állitólag az ortodox papok tudnak átkozni
2011. júl. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!