Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak meg 35kg...

Hogyan szabaduljak meg 35kg feleslegemtől?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat szeretnék...Köszönöm!
2011. okt. 4. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Internet tele van mindenféle anyaggal.


Ezt soha nem értettem.


Hogy várhatnám el tőled, hogy teljesítsd, amit leírok, ami egy kib@szott heroikus meló volna, hogyha arra nem veszed a fáradtságot, hogy rászánj 6-7órát és keress magadnak étrended és edzéstervet.

2011. okt. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Étrendet találsz a neten. Sportolnod is kell, én a Norbi Duci tréninget ajánlom elsőnek. Én is avval kezdtem , és még -20 kilónál tartok, még hátra van 8 kiló...


Amikor már azt éreztem h kevés eza a Ducitréning, akkor átváltottam más, intenzívebb sportra, szobabicajozásra váltottam át, + súlyzós edzésekre.

2011. okt. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Ananászlé,citromlé..ezeket igyál naponta mivel zsírégető hatásúak...sétálj..este 6 után ne nagyon egyél kalóriadús ételeket...Haver így adott le olyan 40-50 kilót..
2011. okt. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok. a Napi 3 liter víz az elengedhetetlen :) . Vagy is nekem az :D
2011. okt. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Minek írtok bele ha nem tudtok válaszolni a kérdésre ?


Reggeli : 2 szelet rozskenyér felvágott sok zöldség


Tízórai : nem kell ,hogy sok legyen sőt ! korpovit vagy gyümölcs pl. alma


Ebéd : jó lenne a leveseket erőltetni azokat amiket önmagával sűríthető pl. karfiol,borsó

utána főzelék étkezési keményítővel vagy teljeskiörlésű liszttel berántva natúr húsokkal sütve pl.


Uzsi. u.a mint a tízórai


vacsi : itt most megköveznek majd páran de nem érdekel ! 2 szelet rozskenyér sovány felvágottal és sok-sok zöldséggel ! Még azok is ehetnek este szénhidrátot akik max napi 160-170 Ch -ra vannak ítélve !


Sétálj az a legjobb !


Sok sikert !

2011. okt. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,Köszönöm!!!!Azok akik meg nem tudnak értelmes választ adni azoknak meg Pápá...:))
2011. okt. 4. 13:45
 7/12 anonim ***** válasza:

Előző voltam ha megakadsz írj privit !

Támogathatjuk egymást :)

2011. okt. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Irtam privibe neked!!
2011. okt. 4. 14:09
 9/12 anonim válasza:
Szerintem próbáld ki nyugodtan a slimfit kapszulát is,nekem bevált.a fogyókúrám végén volt még 5 kiló feleslegem,amit már sporttal se tudtam leadni,akkor kezdtem el szedni.ez már egy hónapja volt és már csak egy kiló van a kitűzött célig.
2011. okt. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Rendben én is írtam :)
2011. okt. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!