Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vályogház, álmennyezetben...

Vályogház, álmennyezetben egerek, hogyan szabaduljak meg tőlük?

Figyelt kérdés
Üdv.Én is egerekkel küzdöm....vályogház ráadásul le van gipsz kartonozva az oldalfal,mennyezet...luk igy a lakásban nincsen vagy ha lenne észrevenném könnyen,nincs is egér bent...a padlásra vettem tavaly 2 ultrahangos készüléket,sőt a nappaliba a spotlámpa fölé is helyeztem egyet,tavaly jónak tünt nem volt egér.Most rágnak,futkároznak nagy zajt csapnak éjjel általában.Mérget nem akartam,de mivel a csapdát,ragasztot kikerülik vettem mérget is,tudom bedöglik ahova nem férek oda, büdös tud lenni,igy is van a hálóbol kijöttünk mert szag volt 1 hét után.Minden nap a padláson lelt lukakba teszek zselés mérget azt fogyasszák legalább,de még mindig van egér..szóval nálam a risztó semmit nem ér..nem tudom mit csináljak..kitömni purhabbal a lukakat...de elég nehéz sáros padláson lukakat keresni,na meg a lukakból esznek legalább mert az sem mindegy hova rakom le a mérget mert nem eszik :/
2011. okt. 14. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos csak a mérgezés segít! Vagy végy ragasztót, van ilyen és beleragadnak, de macskát zárd el mert annak is annyi lesz!
2011. okt. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy macskát. Az kipucolja őket.
2011. okt. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekünk is a ragasztó segített. A mérget nem ajánlom mert kutya, macska is rámehet ha elkapja az egeret. Több helyre kell ragasztót tenni, lehetőleg a vonulási útba. Volt, ogy egy kartonnal 4et is fogtam. (komplett család) :) ha jól tudom akkor a beragadt egér vonzza a többit. Mennek segíteni a kis roh@dékok. :)
2012. jan. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most hallottam (mivel mi is hasonló helyzetben vagyunk), hogy ha lehet ne érj hozzá közvetlen a ragasztós kartonhoz, mert akkor állítólag megérzik az ember szagot és kikerülik. Gondolom a gumikesztyűs megoldás segít. Nem tudom, hogy így van-e, de végül is lehet benne valami, ha a Tieteket is kikerülik. Próbáld ki! Mit veszíthetsz? Utána, kérlek írd meg a tapasztalatodat! Nekem még arrébb van, hogy ki tudjam próbálni. 70km-re vagyunk a háztól.
2012. márc. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!