Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudnám felvenni a...

Hogyan tudnám felvenni a kapcsolatot sátánistákkal?

Figyelt kérdés

Bocsánat, hogy ilyen hülyén fogalmaztam meg a kérdést, de mindig visszadobta.

A célom információgyűjtés, nem akarok belépni egy szektához sem, csupán érdekelne, hogyan látják a világot, miben hisznek, mi a véleményük a világ létrejöttéről, végéről, az Istenekről...

Az interneten már utánaolvastam, de néhány kérdésemre még nem kaptam választ.

E-mail címem: alonez@freemail.hu


(Kíméljetek meg légyszives a bunkó kommentektől...)


2011. júl. 31. 19:50
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
tényleg biztos velem van a baj ha szeretném a látókörömet szélesíteni :)
2011. júl. 31. 19:59
 2/16 anonim válasza:
15%

inkább tanulj a hülyeség helyett :(

sátánista világnézettel nem gazdagszol meg

2011. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
30%

Én mikor vallási szempontból akartam ismereteimet szélesíteni, akkor buddhizmus, meg zsidó vallás, meg mormonizmus meg ilyesmik után nézelődtem.

Szóval szerintem sincs valami rendben nálad, ha a sátánizmus érdekel.

Egyébként meg ismerd meg a keresztény vallást, és annak az ellentéte. :P

2011. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
priszoner brek, köszönöm, igazad van :)
2011. júl. 31. 20:29
 5/16 A kérdező kommentje:

Pedig én azt hallottam hogy a kereszténység nem éppen olyan ártatlan mint ahogy mi azt elképzeljük...

gondolj bele: a sátánistáknak voltak keresztes hadjárataik? gyilkolták a népet? semmiztek már ki embereket? ne haragudj, de a kereszténység egy olyan vallás, ahol Istentől félni kell, rettegni a haragjától. Ja, és ugye elég sok mindent eltitkolnak az emberek elől...

a sátánizmust meg épp a kereszténység állította be visszataszítónak és gonosznak! nincs benne semmi emberáldozat meg hasonló marhaságok amiket a drága egyházunk talált ki ;)

2011. júl. 31. 20:35
 6/16 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt (ha még nem tetted) olvasd el.

2011. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

20:28

Mert mért nincs rendben valami, ha többet akar tudni és nem ugyanazt, mint a többi sokkismillió baromláda zombi?

Úgy bírom ezt a tipikus magyar hozzáállást, "MÁSTCSINÁLSZ MINT MI? HÁT SZ*RVAGY!"

2011. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
0%
Ajánlok egy könyvet, amely a sátánizmus veszélyeiről szól: Corrado Balducci: Sátánizmus és rockzene (Bencés-Piemme Kiadó). A szerző démonológus, a Vatikán szakértője, a téma szaktekintélye volt, pár éve halt meg.
2011. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Látókörünk szélesítése sosem lehet probléma. Jobb minden oldalról ismerni valamit.

Magyar oldal nem túl sok van ilyen témában, de néhány érdekes információt találhatsz itt: [link]

2011. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem a La Vey- féle sátánizmus az eredeti. Az igazi sátánizmus sokkal régebbi, évezredek óta létezik, és semmmi köze a kereszténységhez.
2011. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!