Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kérlek egyétek komolyan a...

Kérlek egyétek komolyan a kérdésem, ti mit gondoltok az alábbiakról?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz volt az életem(bár kinek mi a rossz,de nekem keserves volt az az állapot),nagyon depressziós voltam,sokat gondoltam az öngyilkosságra,kárt tettem magamban,karmolásztam a testemet,téptem ahajam...mindegy ez lényegtelen,és az is,hogy miért tettem.

Tehát olvasgattam természetfeletti dolgokról szóló könyveket és találtam egy....nem is tudom már mi olt...talán valamiféle rituálé.

Tehát 13 sírról kellett szednem 13 féle növényt és abban megfürdeni,elvileg 3 órakkor,de én éjfél körül tettem.

Beáztattam a kádba a növényeket és miközben ott ültem azt kívántam,rendeződjön az életem és legyen egyetlen ember aki megért és segít rajtam.

(Hozzátenném nem tini depresszióról olt szó és korántsem ok nélkül)

Közhben kértem a holtakat,hogy ne vegyék sértésnek,hogy a sírról téptem a növényeket,de szükség volt rá.Igen,igen,ez alóban hülyén hangzik,de nem voltam épp rendben szellemileg sem.

És a legfurcsább,hogy rá pár hónapra az életem egycsapásra megváltozott,jött egy ember,aki teljesen megváltoztatta a gondolkodásom és aki azóta is velem van és segít mindíg,de mindíg amikor szükség van rá.

Olyan Ő mint egy angyal,már teljesen másképp látom a világot.

Mondhatjuk,hogy ez csak egy véletlen,de engem zavar,hogy anno azt tettem amit és mindíg rossz érzés fog el ha arra gondolok amit tettem.

Szerintetek valami rossz dolog volt,vagy ne tulajdonítsak jelentőséget neki?

Légyszives,ne nézzetek hülyének és ne írjatok olyanokat,hogy őrült vagyok.

Köszönöm ha elolvastad!


2011. júl. 30. 17:41
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
67%

Nem tudom megenni a kérdésed , bocsi :)


Amúgy ez csak véletlen.

2011. júl. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
bocsánat az elírásért!
2011. júl. 30. 18:01
 3/24 anonim ***** válasza:
60%

Nos,ezek érdekes dolgok! Bár azért ahhoz is bátorság kellene nekem,hogy a sírokról letépett virágokban fürödjek éjfélkor! :S Kicsit kiráz a hideg!

Nem tudhatja senki,hogy mitől történt ez, de talán elmondhatsz egy imát. Attól rosszabb nem lesz! :) 18L

2011. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
57%

En pl. elfogadom azt, hogy minden szemelyisegnek van egy orzoangyala, tehat Te mar tulfaradt voltal, s ekkor jott az angyal segitsege, hiszen megdolgoztal erte!

Nem a sirrol szedett viragok, s nem a halottak segitettek, hanem maga a hit, hiszen amikor ezt elvegezted, akkor biztal abban, hogy most valami tortenni fog!

"segits magadon, Isten is megsegit!" Ez tortent a Te esetedben is.

Tehat tenni kell azert, hogy valtoztass!

A temetobe viragot szedtel, de ezzel nem bantottal meg senkit, tehat felejsd el a multat, es lepj tovabb!

2011. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hát remélem tényleg nem tettem rosszat,azt a virágot mégis a halottaknak szánták,de csak pár levelet téptem le,nem gyökerestül vagy sokat szedtem ki.

Igen így utólag én sem tenném meg,de akkor ez olyan mentsvárként szolgált nekem.

Remélem,hogy valóban a hit segített és ha van túlvilág, nem üt vissza a dolog.

Köszönöm!

2011. júl. 30. 18:20
 6/24 anonim ***** válasza:
72%
A vonzás törvénye. Hit/Vágy/Elvárás. Aki érti ezeket, azok tudják, mire gondolok. Ez a három teljesült akkor, amikor megtetted ezt a dolgot. Hittél a rituáléban, hiszen kézenfoghatónak tűnt. Vágytál rá, mert sokat gondoltál erre. Elvártad a rituálétól, hogy segítsen. Véleményem szerint bármi más rituáléval is elérhetted volna ezt. A holtak megbocsájtanak, ha nem üldöznek.
2011. júl. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy őrült. Ha az ember teljesen elkeseredett csak a hithez tud fordulni bármiféle hitt is az. Láttam már ilyet és örülök, hogy téged nem emésztett fel. Hidd el most, hogy minden rendben a legjobb, ha elfelejted az egészet. Élj!


32/F

2011. júl. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
55%
Inkább légy büszke magadra a sikeres varázslat miatt, innen már csak felfele.
2011. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
nagyon rendesek vagytok!köszönöm a biztatást!
2011. júl. 30. 20:52
 10/24 anonim ***** válasza:
Neked tényleg sikerült egy rituálét vagy varázslást végrehajtanod. Bár kitudja, hogy amikor a sírokhoz nyúltál miket szabadítottál fel a túlvilágból. Én hiszek a túlvilágban bár nem tudom, hogy mi lehet ott. Érdekes dolgok történtek veled.
2011. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!