Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Jósok, jósnők, mágusok és...

Jósok, jósnők, mágusok és boszorkányok. Hogy van, merre találom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagy szükségem lenne egy mágiában jártas, hozzáértő személyre!

Közel 1,5 éve annak, hogy megszakítottam a kapcsolatot egy férfivel, akit nagyon szerettem/szeretek. Azóta ezt a döntésemet már sokszor megbántam, de hiába keresem, hiába próbálom Vele ismét felvenni a kapcsolatot, sehol sem találom!

Meg tudnátok mondani, hogy hol van és mi lehet Vele?

Nem vagyok az a nagy "mágia-fanatikus", de most mégis próbálok őszintén hinni... végső kétségbeesésemben kérem a segítségetek!

Előre is köszönöm!


U.i.: Hitetlenek sértegetéseire semmi szükségem!


2011. aug. 6. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nagymamám jósnöként dolgozik, megkérdeztem mit gondol erröl és azt mondta, hogy szerinte valószínüleg meghalhatott az a személy.
2011. aug. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
12:51-es, miből gondolja ezt a nagymamád?
2011. aug. 6. 13:29
 3/8 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy meghalt

meg lehet állapitani a tartozkodási helyét inga használatával

és arra is rá lehet kérdezni hogy meghalt-e

2011. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
13:49-es, köszönöm, ez nagyon jó ötlet! :)
2011. aug. 6. 13:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudsz ingát használni?

vigyázz sok az olyan honlap ahol hamisak az ingáról-l található információk

Az előző voltam :)

2011. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, némi ismeretem van e téren, s az utánaolvasáskor is igyekszem majd körültekintő lenni! Tényleg köszönöm a segítséget. :)
2011. aug. 6. 13:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Valami információt adhatna az illetőről: a nevét, a első és utolsó találkozás idejét és helyét (ha visszaemlékszik akkor mi volt a legbenyomásosabb tárgy a környéken). Illetve volt-e ismeretségük alatt egy harmadik személy, aki kapcsolatban volt vele.


Kötést addig nem javaslok, amíg nem találnak újra egymásra, mert azzal csak az úriembernek ártanánk.

2011. aug. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeretném elkérni az adatait, név életkor stb. és pár próbával vagy megtudom hogy meghalt, vagy megtalálom. De mindenképp megpróbálom. Priviben légyszíves.
2012. febr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!