Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valos lehet a josnőnek az az...

Valos lehet a josnőnek az az állitása, hogy a családunkon már egy jó pár éve átok van?

Figyelt kérdés
(történtek rossz dolgok és nem jutunk 1ről a 2re,ugyértve nem haladunk semmiben sem előre,pozitiv irányba)Normális választ várok! Köszönöm.
2011. aug. 23. 15:16
 1/8 x) ***** válasza:
Az a baj az ilyenekkel hogy az ilyen "jósnők" 99%-a csak egyszerű kuruzsló. Gondolkodtam már rajta hogy kipróbálom, hátha tudok vele pénzt szerezni. Elmondtad neki hogy gondok vannak a családotokban, nem? Ebből egyből következik neki, hogy átok ül rajtatok. És a legtöbb még azt is beveti, hogy majd ő megtöri az átkot :)
2011. aug. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valós állítás? Fogalmazzunk úgy, hogy teljesen érthető, hiszen ebből él. Ha azt mondja, minden rendben, akkor nem tud annyit kihúzni belőled, mint ha meggyőz, hogy nélküle meg vagytok lőve. Próbálja maximalizáni a profitot. Ugyanezért akarnak a reklámok is meggyőzni, hogy a sampon amit használunk, nem jó, vegyük meg az újat... kétszer annyiért. :D
2011. aug. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Majd fizetni kell, hogy "letorulje az atkot".
2011. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ná figyájjé rájam, átuk van a té csáládudon, dé né aggóggyá mer' én áztát lávészém sémmi pérc álátt, csak ide kázembe rakjá' tízezret, oszt má' szádem is lé asztat a átkot.
2011. aug. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én sem nagyon hiszek az ilyesmibe de jól behatárolta a dolgokat és nem volt honnan tudja
2011. aug. 23. 16:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, én sem hiszem, hogy emberek lebegnek, de hát láttam, ahogy David Copperfield megcsinálta!... :D

Trükkök, módszerek, ez szinte egy külön szakma. Ne dőlj be!

2011. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs átok a családodon.
2011. aug. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elmondom mi a legnagyobb átok, a hit az átokban. Ha a családban gondok vannak azt meg lehet oldani. Gyakran egymásnak akarnak rosszat tudat alatt a családtagok és egymás vérét szívják, na ez is átok. De ezekért nem mást kell hibáztatni, hanem változni, változtatni kell az életen.
2011. aug. 25. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!