Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szembesültetek már olyannal,...

Szembesültetek már olyannal, hogy általatok eddig egy jól ismert személy teljes mértékben megváltozott? Mintha megbabonázták volna és mint aki jelenleg nem önmaga?

Figyelt kérdés

Szembemegy minden olyan dologgal, amit eddig elítélt egy bizonyos személy megismerése óta. Ő maga is tudja, hogy helytelen amiket tesz, saját maga is érzi, hogy mintha "manipulálná, megbabonázta volna" az a személy.

Olyanokat kérdeznék, akik már tapasztaltak ilyet közeli ismerős, barát, családtag kapcsán. Kérem a trollkodók kíméljenek.


máj. 13. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Bizony van egy ilyen. A legjobb barátom, de már inkább ex barátom.Mióta párja van,azóta szöges ellentéte amit tesz annak,amit azelőtt vallott egy kapcsolatról.

Én azt mondtam neki,hogy a párja őt marionett bábuként kezeli,ő pedig hagyja magát.Na ekkor én lettem a rossz,azonnal.

Az általam tisztelt,őszinte és karakán srácból egy pipogya,mindent kimagyarázó, megalkuvó ember lett, akinek három éve arra nem volt egy-másfél órája,hogy együnk és beszélgessünk valahol...


Ezért írtam, hogy már volt barát,inkább csak írogat néha,egy egy mondatot.

máj. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, pontosan ilyenre gondoltam. Amikor valaki teljesen "kifordul" magából és amit eddig elítélt erkölcsileg, amit magáról sosem hitt, most pontosan azokat teszi és önmaga sem érti saját magát. Megjegyzem felnőtt emberről van szó, nem egy kamasz, akitől mindez talán normális lenne.
máj. 13. 18:20
 3/9 anonim válasza:
100%

Igen, egy nagyon jó barátomnál viszont ő a drogok miatt változott meg.


Na meg velem is előfordult. Konkrétan megbolondultam és 100%-ig függtem attól a személytől. Bár nem látok rá esélyt, hogy megbabonázott volna. Inkább valami nálam csúszott félre az agyamban.

máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez a "hülyeség", hogy megbabonázta csak amiatt jött, hogy állítólag boszorkány felmenői vannak annak a személynek. És már az ember kínjában nem tudja mire gondoljon, hogy valaki hogyan változhat meg egyik napról (szó szerint) a másikra. Egy találkozás után teljesen a hatása alá került.
máj. 13. 20:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki mast hoz ki az emberbol. Ez nem babona. Az ember valtozik idorol idore. Lehet,h egy hete eliteltem dolgokat,de mastol meg megtetszik mert mas korulmenyek kozott tortenik mashogy viszonyul hozzam az illeto. Ugyanannak a cselekedetnek mas jelentese van tole mint mastol. Ezt nem tekintem megbabonazasnak.
máj. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Katona Dius válasza:
100%
Nekem sógorom járt így. Egész normális, dolgos srác. Jól keresett, szerette a munkáját, haladt előre az életben. Összejött egy nővel. Hátő... Hogy írjam le... Kerüli a munkát a hölgy, mint a pestist, a házimunka is fáj, nem főz, nem is tud. Egy krumplipürével meggyűlik a baja. Legmagasabb főzési képessége a szendvics. Nem is takarít. Egész nap henyél a tv előtt, amikor nem, akkor zenére tátogós videókat pakol a tik-tokra. Cirka 150 kiló, ami még nem is zavarna, de a füdést is csak hírből ismeri. Saját bevallása szerint heti egyszer megmossta a haját, és ami leömlik a fejéről hab, az lemossa a testét is. Neki ennyi a fürdés. A személyiségéről szó se essék, ilyen manipulatív, IQ semmi emberrel még sosem találkoztam. És a sógorom valamiért bele van bolondulva. Eljár dolgozni, mert muszály, kettőjüket tartja el, de sosincs pénz, mindig elherdálja a kedvese, kajára alig futja, de addig hisztizik, míg nem kapja meg a legújabb telefont. Sógor meg nem tud neki nemet mondani. Annyit keres egyedül a srác, mint én a férjemmel közösen, de hónap végefelé már anyósomnál kulcsol, hogy adjon már kölcsön.
máj. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A szerelem, valakihez való kötődés egyeseknél változással jár. Ebbe semmi ezo dolog nincs.


Egyszerűen, ami szeret valaki valakit elkezd alkalmazkodni, akik pszichésen gyengébbek, azok könnyebben feladják önmagukat a párkapcsolat érdekében.

máj. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7) A változás nem gyengeség. Egy kapcsolatban mindig alkalmazkodik egymáshoz a két fél,hatással vannak egymásra.
máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Hogy érted azt,hogy boszorkány felmenői vannak?Meg mi az,hogy megbabonázni valakit?


Egyébként,a párom családjánál ugyanez a tészta van.Ellenem vannak,mert úgy hiszik,én csak rossz útra viszem a testvérüket.Nos,mióta összeházasodtunk,lett két gyönyörű gyerekünk,lakásunk,mindketten jól keresünk,a férjem leszokott az alkoholról és a cigarettáról,és nehezményezik (igen,jól olvassa mindenki)NEHEZTELNEK,mert a testvér megváltozott.


Hát kérdem én,milyen világban élünk?Azért,mert valaki attól érzi magát jobban,ha egy rokonukat le tud nézni,mert rosszabb helyzetben van,mint ő,és nem tudja feldolgozni,ha a helyzete hirtelen jobbra fordul,azzal nem tudok mit kezdeni.

máj. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!