Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért nem tudok megidézni...

Miért nem tudok megidézni soha egyetlen Asztrál lényt sem?

Figyelt kérdés

Nagyon sok időt és energiát belefeccőltam abba, hogy nagy mágus legyek és legyen Démonidézési élményem. Sok okos barátnőmmel idéztünk már mindenfélét, de még semmi nem jött össze és én már nem tudom, hol rontottam el az egészet.


Mindent összeolvastunk a neten és nagyon szerettünk volna egy legalább clairvoyance kommunikációs szinten álló "házi" asztrál lényt tartani, de soha nem idéztünk meg semmit sem :(


Itt olvasom, mindíg hogy mindenkinek sikerült és sokan hosszabb távon tartanak házi szellemeket meg védő angyalokat és démonokat, de a baráti körben ilyet soha nem tapasztaltunk, pedig egyszer kaptunk egy idézésre egy igazi sokat járt kristálygömböt ami a gazdája szerint félelmetes volt, de semmi nem tőrtént.


Egyik idézés utáni napon felhívott egy Zepter ügyintéző, hogy nyertünk egy lámpát, de ez azt hiszem, nem pozitív hatás. Hol rontottuk el ? Mit tehetnénk ?


2011. szept. 22. 20:08
1 2 3 4 5
 11/42 anonim válasza:
Azért jót röhögnék ha sikerülne megidézned egy ilyet és a végén ő csicskáztatna téged. :D
2011. szept. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
Meditáció hiánya.
2011. szept. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Én nem abban hiszek, amit látok, hanem amit általam elfogadott tényekből levezettek, még ha a levezetést nem is értem (bár egyre kevesebb ilyen van, ahogy tanulok). Szóval kedves kérdező, mire alapozod azt, hogy az asztrálizéid létezése tény, és nem fikció?
2011. szept. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
Abból, hogy átléphető a fénysebesség.
2011. szept. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
58%
Elég rossz és veszélyes dologba veted a hited, hogy szellemet idézel. A Sátánnal barátkozol és a biblia azt írja (többek között a szellemidézésre), hogy az ilyen útálatos az Isten előtt. Például MIATTAD vagyunk páran, akik megnézzük ezt a fórumot is, hogy figyelmeztessünk, hogy rossz úton jársz. Látom te amibe hiszel önző módon ki is sajátítod, ha elküldöd azokat, akik idetévednek, hogy "minek ír ide, ha nem hisz benne". Ebből is látszik, hogy ez nem sok jóra tanít, hanem önző felemelkedésre juttat mások fölé. Szerintem van épp elég az ilyen emberekből.
2011. szept. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
46%
Az "önző felemelkedés" tesz majd naggyá, ne is figyelj az utolsóra kedves Kérdező. Erősítsd meg magad meditációval és majd a szellemek is megmutatják magukat előtted.
2011. szept. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
Fisz nem csodálom, hogy mindig megtalálsz, mivel Jézust akarom képviselni, te meg sátánista vagy. Itt, meg egyes helyeken ugyanúgy le lesz írva a te véleményed meg az enyém is, ami mindig ellentmondás lesz, és ki-ki eldönti melyiket fogadja el. Így ez a hely nem is lesz alkalmas semmit eldönteni, de amit meg tudok tenni, hogy Jézust képviselem, megteszem, mert a te Uradat már Ő legyőzte a kereszten! Úgy hogy én is csak betűket tudok írni, azt írom: ne hallgass a legyőzöttre. Én nem fogok tudni elérni semmi, csak Isten szava tud elérni bármit, bárkit, de azzal beérem, hogy elhangzik a hozzászólások között a biblia szerinti igazság is.
2011. szept. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

Ez csak mese.. Tudod mint amit a kisgyerekekkel olvasnak a kindergartenben. Mese, fikció. Ezt be is tudjuk bizonyítani:


[link]


Itt van minden a vallásodról, történelmileg hűen és minden információ stabilan alátámasztva.

2011. szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

"Ha képes átjönni, akkor hatalmasabb nálad, így neked kell szót fogadni neki."


Óriási tévedés ! Az ember magasabb szintű, mert az embernek asztrál teste is van és fizikai is, csak benne van a fizikai testben és nem asztráltérben van. Egyébként a régi nagyok is saját célraira használták az asztrál lényeket, mindíg így volt, tulajdonképpen ezért is vannak ebben a köztes formában.


Az asztrál lények nem jók vagy rosszak azt hiszem, de javítsatok ki ha tévedek. Fisz én már nem merek meditálni, mert azt olvastam kiskegyedben, hogy a túltott ellazulássorán a szerotonin lebomlik az agyban és akkor depis lesz az ember, nem tudom mi az igazság tartalma de lehet igaz. Hát ha mozgással termelődik a boldogság hormon, akkor a meditációval elbomlik.

2011. szept. 26. 12:03
 20/42 anonim ***** válasza:
Óriási tévedés. Az asztrális test sokkal magasabb rendű a fizikai testnél. Sokkal sebezhetetlenebb. A mi fizikai síkunk és az asztrális sík közti különbség az ahhoz hasonlatos, mint a 2 és 3 dimenziós tér közti különbség, ahol mi vagyunk a 2 dimenzióban.
2011. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!