Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van egy szerelmi átok anyamnal...

Van egy szerelmi átok anyamnal a csaladnevemre, hogyan oldhatnam fel?

Figyelt kérdés

Valoszinuleg amikor apammal valtak akkor csinaltatta, de egyreszt a csaladnev ram is vonatkozik, masreszt azota folyamatos kudarcok ernek nok teren.


[link]


Mar tobbszor terveztem, hogy megsemmisitem, de anyam elegge dilis alkat, raadasul mindig maganal hordja a penztarcajat az irataival. Ha alszik, bent van az agya mellett. Kb megprobalna megolni ha rajtakapna, h el akarom venni.


Fogalmam sincs mi ez, nem is nagyon hiszek benne, de addig nem nyugszom, amig porra nem egettem..


2011. okt. 4. 02:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A foto akkor keszult amikor eloszor felfedeztem.
2011. okt. 4. 02:45
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
most mivan mostan? Te beleszerelmesedtél az anyádba, mert megátkozódtatok, te meg az apád, akinekmugyanezaa neve, és az anyád ezt a papírfecnit hordja magánál amit fotóztál, és ez miatt vagy átkozott? Mikor fotóztad, ménem mondtad h megy a hasad, oszt gyorsan kitörölted volna vele. Amúgymeg nincs átok, szerelmi kötés meg semmi. Ha ez megnyugtat szerintem, és a hangok szerint is csak hülye vagy.
2011. okt. 4. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Arra a fecnire az van írva, hogy Éva. Apád Éva volt?
2011. okt. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Sok hülyeséget olvastam már ebben a rovatban,de ez mindegyiken túltesz.

Az átok nem létezik. De akik hisznek ebben a babonában,azok is tudják,hogy szerelmi átkot csak egy élő valakire lehet mondani,nevekre nem.

Hány ember viseli még azt a nevet,amit te? Rájuk is vonatkozik szerinted az átok?

Ha te hiszel ebben,akkor ne csodálkozz,hogy nincs szerencséd a nőkkel.

2011. okt. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tegyél fel magadnak kérdéseket.

A legfontosabbnak én azt gondolnám, hogy miért anyudat hibáztatod a téged ért kudarcok miatt?

Miért gondolod, hogy egy esetleges /nem értek hozzá, nem tudom van-e egyáltalán alapja/ szerelmi kötés, rád van hatással? /Ha létezik is, nem a névre, hanem egyénre szól. Gondolj csak bele, hogy Pl apudat Kiss Istvánnak hívták volna, akkor most minden Kiss István élete tönkre ment volna? / Én elhiszem, hogy egyszerűbb kiút önmagunkon kívül keresni a problémát, mégis azt javasolnám neked, hogy anyud pénztárcája helyett egy tükröt keress, és nézz mélyen önmagadba és gondold végig, vajon mit rontasz el ha találkozol egy lánnyal!

2011. okt. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Én nem égetném el, inkább hozzáértőnek küldeném el. Ő érti a szimbólumok jelentését. Küld el bátran neki:


[link]

2011. okt. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"... folyamatos kudarcok érnek nők terén ..."

Ebből arra következtetek, hogy te fiú vagy. Akkor a fecnire írt ÉVA nem te vagy, tehát rád nem vonatkozik.


"... nem is nagyon hiszek benne ..."

Akkor miért zavar annyira ez a kis fecni?


Szóval az egész nagyon zavaros, de nem csodálom, hajnali 3-kor már inkább aludni kellene.

2011. okt. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Éva a családneved?

Ez a fecni csak egy firkálmány, ha elégeted, ha nem, semmin nem fog változtatni.

2011. okt. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
77%

Esküszöm bearanyozzátok a napomat!

:-DDDDDDDDDDD

2011. okt. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

www.kosmica.hu ők tudnak neked segíteni:)

Sok sikert!.

2011. dec. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!