Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék 3-4 nap alatt 2-3...

Szeretnék 3-4 nap alatt 2-3 kilót fogyni. Adnátok nekem tippeket hogy hogy oldhatnám meg?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

3-4 nap alatt 2-3 kilót?? vicces...amit ajánlani tudnék, az:

-ne egyél semmit

-igyál sokat

-mozogj még többet

-szedj sok sok hashajtót és vízhatjót és mindenféle sziszar fogyitablettát


(az egészséges és maradandó súlycsökkenés a heti fél kilogramm)

2011. okt. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez szinte csak "koplalással" menne...

1 hét alatt 1 kiló az egészséges!

Ha mégis így lefogynáll visszamenne nem lenne tartós mert visszaennéd gyorsan..

DE AM lehetetlen lenne kihagyni akkor a nagyon sok" mozgást!

"Ami gyorsan megy le gyorsan fog felmenni"

2011. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ilyen rövid idő alatt fogynál is 2-3 kilót, annak a nagy része nem zsír lenne, úgyhogy inkább hagyd szerintem.

Viszont ha le szeretnéd adni azt a 2-3kg felesleget(nem3-4 nap alatt), a legjobb módszer az életmódváltás és a sok-sok edzés.:)

2011. okt. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

vedd le az iskolatáskát.

vagy a ruháid. ha még így sincs 2-3 kiló, akkor ne igyál, ne nagyon egyél, mint írták has- és vízhajtó, de levághatod egyik karodat is, simán meglesz ez a pár kiló veszteség, ez semmi.

2011. okt. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Erre csak egy mód van, a gulag diéta. Ne egyél semmit és egész nap végezz fizikai munkát, ez csak így lehetséges.


Csak vicceltem, meg ne próbáld. Utána azonnal visszahíznál, sőt, még több zsírt szednél fel. A mondás most fordítva igaz: "könnyen megy, könnyen jön"

2011. nov. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!