Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A spontán égést gonosz entitás...

A spontán égést gonosz entitások tűzlabdája okozza, vagy van a szkeptikusoknak valamilyen bizonyított fizikai magyarázata rá?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 11:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel,bocsi az offért .... :S
2011. okt. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem az a magyarázatom,hogy hiszem,ha látom.
2011. okt. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagyok szkeptikus.De egyes kutatások szerint napkitörések idején olyan helyeken, ahol a föld mágneses ereje felerősödött, több öngyulladásos esetet fedeztek fel.Állítólag csalódott, depressziós emberek esetek többnyire áldozatául az öngyulladásnak ezeken a bizonyos napokon.

Vannak ilyen eseteknek néha túlélői is.Egy ilyen túlélő arról számolt be, hogy egyszer csak érezte, hogy az egyik lába egyre jobban felforrósodik, lenézett és látta, hogy apró lángocskák égnek a nadrágja szárán, sikerült gyorsan eloltania a tüzet és túlélte.

Egyszer pedig a TV- egyik tudományos csatornáján hallottam egy érdekes esetet.Egy nő kagylókat gyűjtött a tengerparton, aztán kocsiba szállt és haza indult.Hamarosan látszólag magától kigyulladt a kabátja.Végül is kiderült, hogy a kagylók a parton valami olyan anyaggal szennyeződtek, ami a nő zsebében valaminek, talán a hőnek, vagy valami , a zsebében tartott anyagnak a a hatására meggyulladt.

2011. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
25%
A hondóc sendergető mumusok fruzlupipájából kipattanó ektoplazmikus szikra okozza,ez bizonyított tény.Aki nem szkeptikus az addig próbálja meg különböző táltosok és sámánok segítségének bevonásával megidézni amíg elő nem jön tüzet kérni.
2011. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Wiki ír egy csomó érdekes dolgot.

[link]

2011. okt. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy nincs valamilyen bizonyított fizikai magyarázat, még nem jelenti automatikusan azt, hogy gonosz entitások tűzlabdája okozza. Szerintem arra sincs több bizonyíték, mint bármi más magyarázatra.
2011. okt. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A wiki azt írja, hogy az emberi test tartalmaz annyi energiát ami képes elégetni akár a csontokat. Lehetséges, hogy ha valaki irányítani tudná ezt az energiát, akkor tűzlabdát is képes lenne a kezében előállitani? ;))
2011. okt. 11. 12:35
 8/17 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Szerintem ez bármi lehet, de kis manók, és Shon Goku kame-hame támadása biztos nem ehhez köthetők...Az a Wiki oldal jó sok infót ír. Van pl. olyan ember akit nem tud megrázni az áram halálosan, meg se érzi...És nem hiszem, hogy azért mert ő Magneto, vagy elektronokat reggelizik, miközben sámánok kántálnak a feje fölött.
2011. okt. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Advocatus Diaboli ***** válasza:
100%

A kérdés jó, de ha az izmunkat is optimálisan tudnánk irányítani, továbbá pár helyre újat illeszteni/növeszteni akkor akár buszokat emelgethetnénk puszta kézzel (discovery channel).

Szóval nem hinném, hogy irányítható lenne, hisz akkor ezekre az emberekre is felfigyelnénk, amikről most írtam:)

2011. okt. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Az emberi test annyi energiát tartalmaz, hogy azzal egész Európát a levegőbe lehetne repíteni. (magenergiára keressen rá, akit érdekel


Az öngyulladás nem ezek miatt következik be.

Ált. valamilyen kémiai oka van neki. Elég könnyű bombát csinálni műtrágyából is. Ha valaki ilyen anyagokkal foglalkozik és nem vigyáz, könnyen beszennyeződhet a ruhája, ami egy kis hő hatására be is lobban. (Lásd: Gyufa)


Nincs ebben sok misztikum.

2011. okt. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!