Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudom oldani?

Hogyan tudom oldani?

Figyelt kérdés
Régen nagyon szerelmes voltam valakibe, vagyis úgy érzem, hogy még most is az vagyok, bár már rég nem találkoztunk. A dolog nem egyértelmű hogy egyoldalú volt-e, de én mégis csináltam egy ostoba dolgot. Elkezdtem egy szerelmi kötést, bár sokat gondolkodtam előtte, hogy megtegyem-e. Végül a lelkiismeretem győzött és a felénél abbahagytam a szertartást. Nem tudom, hogy most akkor a kötés létrejött és azért gondolok még rá ennyit, vagy, hogy a szertartás nem ment végbe a kötés sem történt meg. Amennyiben a kötés létrejött, hogyan tudom oldani? A segítséget előre is köszönöm.
2011. nov. 13. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
a szerelem kémiai reakciók sokasága az agyban.....
2011. nov. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 homo ludensz ***** válasza:
Nem jött létre kötés szerencsédre. Tudod hogy a másik embert szabad akaratában befolyásolni vagy gátolni milyen nagy felelőtlenség? Annak is és neked is megvan a karmikus utatok hogy neked nem tetszik hogy nem feléd kacsingat az a te sarad. Hódítsd meg de ne a karmát próbáld kicselezni mert az ott üt vissza ahol nem is várnád. Benned van még mindig az érzelem talán szerelem de lehet rajongás is. Sokáig megmarad és ha nem tudod kirázni magadból akkor minden jövőbeli kapcsolat csak azt hivatott pótolni.
2011. nov. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jaj, kicsi lány. Ez nem több mint buta babona, maximum önszuggeszció. Szerelmes vagy, és ennyi. Másik sráccal oldható :)
2011. nov. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogyan tudnád oldani?

Sósavat ajánlok.

2011. dec. 7. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!