Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan átkozzam meg?

Hogyan átkozzam meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Igazából sosem voltam 1 velejéig romlott ember.Sosem hittem a természetfeletti dolgokba,de sokan lebosziznak,mer érdekes dolgok történnek körülöttem ha ideges vagy feszült leszek,nem is ez a lényeg.Hanem volt párom anyukája 1 borzalmas ember,rengeteg szenvedést okozott nekem,és érdekelne,hogy hogyan tudnám megátkozni? Ha írnátok ötleteket annak örülnék,köszönöm :)
2011. nov. 22. 09:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%

szerintem ne is gondolkodj ilyesmin, mert tudod h minden visszajön rád, csak más formában. Amit adsz azt kapsz vissza! Vonzás törvénye is ezt mondja. (amin nagyon gonolkodsz az fog veled történni, és nem mással hanem veled)

Üdv :)

2011. nov. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
És ha megátkoznád boldogabb lennél? A harag és a rosszat akarás mindig visszaüt.
2011. nov. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a a válaszokat,de nem ez volt a kérdésem :))
2011. nov. 22. 10:19
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
vegyél a mágiáról szóló könyvet (vannak ilyen könyvek), van fehér és fekete mágia.
2011. nov. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, inkább fojtsd meg a szereteteddel.
2011. nov. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%

Koncentrálj erősen és mondd: Legyen a májadból töpörtyű!!!

Vagy szerezz tőle hajszálat, körömdarabkát, készíts woodoo babát és szurkáld szorgosan. :)

2011. nov. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
köszi utolsó:)
2011. nov. 22. 10:58
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

# 7

de ez csak akkor hatásos, ha az alanyt szurkálod

2011. nov. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

Létezik 3 főbenjáró átok:


A Cruciatus-átok, amely, miután kimondtak a "Crucio" szót az áldozatnak szörnyű fájdalmakat okozol.


Imperius-átok. Ezzel az átokkal befolyásolni tudod az áldozat cselekedeteit, de vigyázz, mert ha huzamosabb ideig tartod az alanyt Imperius-átok alatt, az elméje esetleg megbomolhat. Varázsszó: Imperio!


Avada Kedavra: ez a halálos átok, szerintem ezt nem kell magyarázni. Egyetlen ember van, aki túlélte: Harry Potter.

2011. nov. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ablak a Kebabra! - vagy abrak a DAB-ra :)
2011. nov. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!