Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a különbség a fekete és a...

Mi a különbség a fekete és a fehér mágia között?

Figyelt kérdés
szerelmi kötést mindkettőnél lehet?
2011. dec. 2. 21:42
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
42%

Feher magia, ha nem Te mondod meg, mi legyen, hanem kéred égi lények, pl. angyalok sgeitseget, hogy tegyenek belatasuk szerint.

A fekete magiaban Te dirigalsz, es a fekete magia nincs tekintettel a szabad akaratra, tehta meg tudsz vele kotni valakit, aki nem hozazd valo, es nem is akar veled lenni - és magadat is megkotod ugy, hogy nem tehetsz kesobb ellene. Ez ártó minden esetben, rovid tavu elonnyel, hosszu távú visszaütéssel.

2011. dec. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
55%
nincs fehér és fekete mágia, csak simán mágia és mind ártani fog neked. jobb ja távoltartod magad tölük
2011. dec. 3. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
61%
Nem kell távol tartanod magad a mágiától. Csodálatos dolgokat lehet vele elérni. A szerelmi kötés pedig fekete mágia, mivel felülírod másnak az akaratát. És akkor is össze köt az illetővel ha már nem is szeretitek egymást.
2011. dec. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
50%

szerelmi kötés fekete mágia ha vmelyik fél tudta nélkül készül!!

Ne csináld örökre megbánod!!Sajnos saját tapasztalat

Fehér mágiánál is van kötés de akkor önként vállalja mindkettőtök az teljesen más ezt szertartásos (ceremonális ) mágiának hívják, hasonló elven müködik ha esküvőnél a templomban kimondod az igent szertartás keretében és ISTEN segítségét kéri a pap a szép jövőért!!!

2011. dec. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
61%

A mágia mindenképpen veszélyes.

A szerelmi kötés pedig fekete mágia a legjavából.

SOHA nem szabad valakire kötést tenni, se bevonzással manipulálni, sem semmiféle mágiával.

Magad mellé kötöd az igaz, de te is kötve leszel, ki sem tudsz majd lépni a kapcsolatból, ami pedig minden lesz, csak boldog nem.

Nem is lehet boldog, mert ez nem szerelem. Csak zombit csinálsz egy másik emberből, a rabszolgáddá teszed.

Ő ezt érezni fogja, és gyűlölni fog érte a lelke mélyén, de marad, mert rajta a kötés.

Pokol lesz a kapcsolat neki is, neked is.

Ráadásul ezekért a mesterkedésekért fizetni kell, rossz dolgok történnek majd veled, visszakapod a sorstól, amit tettél, többszörösen.

Ne mágiázz!

Kötést meg főleg ne tegyél, és ne kérj senkire!

2011. dec. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
45%
A bevonzásos manipulálással mi a baj? Ha mondjuk nem konkrétan azt akarom, hogy legyen halálosan szerelmes, csak mondjuk hogy keressen meg és ilyenek? Eddig sosem tapasztaltam semmiféle hátrányát, bár nem is tudatosan csinálom sokszor.
2011. dec. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Nem hittem a mágiákban de történt 2 dolog ami hihetetlen!Baráti körömben egyik nőtől elmágiázták a férfit.Azóta se boldog,a nő lehuzza a pénzét.Ez a magányos nő is mágiázott egy férfit magának.Ő nem szedte el mástól,ők együtt jártak és megmágiázta,megkötötte.Azóta jobb a kapcsolatuk,boldogok!Én hónapokkal ezelőt voltam jósnál és csináltattam egy kötést,hogy térjen vissza a nagy Ő-m.És semmi.Rá vagy nem hat vagy nemtom,de ez egy marhaság!Senkit se lehet szerintem hókusz-pókusszal manipulálni!Én nem hittem,kiprobáltam.Nem lett semmi.1-2 hónapot igértek és eltelt már 4-5is és semmi.Na akkor hogy is van ez????

ma 13:20---saját tapasztalat---Neked volt ilyened?megszerezted a kiszemeltet?Mennyi idő után?Vagy mi lett a hátul ütője?

tegnap 22:52---hülyeség,nem lehet magunkhoz rabszolgázni senkit!!!!Hozzám nem jött vissza a jós meg jót röhög ennyi pénzért.Pedig nem egy kis piti jós!

Valaki csinált már kötést és bejött neki?-mégha meg is bánta

2011. dec. 3. 14:39
 18/37 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert valaki azt mondja, hogy ért hozzá, még nem biztos hogy igaz. Kötést nem csináltam, azt sem tudom hogy kell, de rendszeresen összehoztam magam emberekkel, ha így nézzek akkor kényszerítve, de nem kötöttem őket sehova, csak annyit akartam, hogy próbáljuk meg. Nem történt velem semmi rossz, úgyhogy én is kérdezem, ha csak annyit akarok elérni, hogy kommunikáljon velem és nyitott legyen egy beszélgetésre vagy kapcsolat után néhány dolog tisztázására és ehhez egy kicsit erőltetnem kell a dolgot, az is olyan manipulálás, ami meg lesz rajtam bosszulva? :S
2011. dec. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
72%

18-as nem használnám azt a szót, hogy "megbosszulva", de visszakapod.

Komolyan mondom, és a legnagyobb jóindulattal, hogy SOHA ne mágiázzatok, és ne is alkalmazzatok bevonzást.

Én csináltam, illetve egy egyesületben meditáltunk, tanultuk az agykontrollt, bevonzást, ami már szinte sötét mágia volt, így visszagondolva.

Nagyon rosszra fordult az életem.

Először nem, mert működött, de utána...

Pokoli lett!

Én kiszálltam ebből a körből, de egy nagyon kedves barátom nem, és tovább folytatta ezt az életmódot.

Olyan tehetséges zenész volt, amilyet nagyon-nagyon ritkán látni. Mindenki látta, mennyire tehetséges, szerették, elismerték, hatalmas lehetőségek álltak előtte.

Maradt ebben a körben, vagy egyesületben, és mostanra szó szerint egy emberi roncs.

Olyan beteg pszichésen, hogy már senki nem tud rajta segíteni.

Agymosott lett, boldogtalan, tönkrement.

Aki nem hisz nekem, az ne higgyen, nem baj, viszont én tudom, hogy mit okoznak ezek az okkult dolgok, mert láttam.

Testközelből láttam, és vérzik a szívem a barátomért, akiből egy zombi lett.

Hálát adok az égnek, hogy én időben kiszálltam ebből a körből.

Soha többé mágia, okkultizmus, agykontroll!

Csak a saját normális józan eszemre fogok támaszkodni ezentúl.

Amíg élek nem meditálok, vagy mágiázok többé!

2011. dec. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
64%
veszélyes dolgok ha az ember nem tudja h mik ezek és tudatlanul csak belefogott az egészbe ,régen is meg ma is emberek millliói használják vagy egyszerű babonaként v praktikákként, v tényleges mágikus dolgokat hajtanak végre se nagyon sokan fizetnek is ezért kamatostul, ez egy személytelen erő (természet ereje) a mágia amíg lesz ember használni is fogják, de akkor van baj igazán ha nem értő ember nyúl hozzá
2011. dec. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!