Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a különbség a fekete és a...

Mi a különbség a fekete és a fehér mágia között?

Figyelt kérdés
szerelmi kötést mindkettőnél lehet?
2011. dec. 2. 21:42
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

18-as!

"Kötést nem csináltam, azt sem tudom hogy kell, de rendszeresen összehoztam magam emberekkel, ha így nézzek akkor kényszerítve, de nem kötöttem őket sehova, csak annyit akartam, hogy próbáljuk meg."


És akkor azt hogy csináltad?

2011. dec. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 Tom Benko ***** válasza:
Hű, tegye meg valaki! Megnéznék egy ilyen jellegű csalót, hogy bír el a Fogyasztóvédelemmel és az APEH-hel... :)
2011. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

"Nekem miért nem jött be?Értő szakember csinálta,több éves tapasztalattal. Valaki magyarázza már meg,hogy nekem ez se sikerül és miért?"


Kedves Kérdező!


A mágia mögött gonosz szellemek állnak. A médium, aki a kötést csinálta kapcsolatban van ezekkel a szellemekkel, és az ő segítségüket kérte ehhez. De sem a médium, sem ezek a szellemek nem mindenhatóak, nem képesek mindent megcsinálni. Van náluk egy magasabb rendű hatalom, amely meg tudja akadályozni a tevékenységüket.


Üdv.

2012. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Az előzőhöz fűzném:

Ezért érdemesebb OLDÁSsal foglalkozni, tehát a szerelmi kapcsolatod elott álló és már okafoygotttá, nem kívánttá vált (sors-)akadályok lebontasaval foglalatoskodni, ha mar magiat, miegyebet veszel igenybe.

(Pl. lehet elozo eletbol szarmazo szerelmi kotesed, és ez lehet akadalya uj szerelmi kapcsolodasnak, de ez csak egy a lehetseges soktrillio oldhato akadaly kozul.)

2012. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Irnátok privit,hogy lehet oldani?mert az se sikerült!!!!
2012. jan. 31. 20:44
 36/37 anonim ***** válasza:
:D:D:D
2012. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:

Én magamtól tanultam meg de nem sejtettem hogy mágia. Nemtom mit értesz kötés alatt de én nem csak, sőtt főleg nem szerelmi dolgokra használtam a mágiát. A fehér mágia egyesek szerint a *profi mágia amit később megtudtam én is műveltem de rossz hatását nem érzem ez a saját magad manipulálása olyan mint a Csúcshatás (ami egy filmnek is a címe és tökre illik ide). A környezetemet is irányítottam bár ebben nem vagyok biztos. Manipuláltam mások döntését és gondolatát apró mimikákkal hangokkal testtartással Gondolatokkal (pl észrevehetetlenség és figyelemfelhívás nekem kedvezés, sorozatos dolielmaradás, tanárok hiányzása, tekintély...). De ne játsz a tűzzel mert ha félsz a célod ellenkezőjétől akkor vonzod is. Hasonlít egy kicsit az álmok irányítására (akaraterőn múlik minden).Az egésznek az a veszélye ha nem bírsz leállni és elveszted az uralmat így kiöli belőled a szeretetet és így leszel ZOMBI. Vagyis ne élj mágiával mert megjárod és boldogtalan kapzsi ember leszel valamint az ördög bohóca és a sátán csicskája még ha tőle is kapod az erőt ami nem végtelen és főleg nem jóságos. Ne akarj valakit a rabszolgáddá tenni kérdező hanem várd az igazit, hidd el eljön😉.

14F

2017. jan. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!