Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmikötés ellen hogyan...

Szerelmikötés ellen hogyan lehet védekezni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mikor lehetek abban biztos hogy egy ilyennek az áldozata vagyok?
2011. dec. 10. 18:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha már évek óta boldogan élsz a pároddal.
2011. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
józan ésszel. akkor nem fogsz hinni az ilyen baromságokban.
2011. dec. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Második válaszoló remélem neked van igazad.
2011. dec. 10. 19:04
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
Elhiheted,hogy a másodiknak igaza van. Nem a középkorban élünk már.
2011. dec. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Peruccsia ***** válasza:
49%

Mi az a szerelmikötés?

A párod odabilincsel az ágyhoz hogy magáévá tegyen?


Szerintem akkor egy jó reszelő mindig legyen az ágy mellett.

2011. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

A szerelmi kötés hatásairól, illetve "tüneteiről" olvashatsz itt.

Írd be, hogy "szerelmi kötés", és olvasd át még egyszer a válaszokat.

Benne lesz a kérdésedre a válasz.

Nem akarom leírni újra.

Egyébként pedig én sem hittem soha a szerelmi kötésben, sem semmiféle mágiában.

Aztán történt velem egy olyan dolog, ami miatt kénytelen voltam elhinni, hogy van ilyen.

Találkoztam egy férfival, aki nagyon mélyen benne volt ezekben az okkult dolgokban.

Olyan mágikus kisugárzása volt, hogy egy csomóan bolondultak érte, én is sajnos, és kapcsolatunk is lett.

Nem akarom bő lére ereszteni, de annyira a hatása alá kerültem, hogy teljesen elvesztettem önmagamat, kifordultam önmagamból, olyan volt számomra, mint valami drog.

Szexuális értelemben is, és intellektuális értelemben is.

Azt gondolhatják sokan, hogy "Hah, ez biztos a nagy szerelem volt!". Hát nem!

Jóformán a rabszolgája lettem, elvesztettem önmagamat, nem volt benne semmi jó, csak kellet nekem, kellett nekem, mint másnak a heroin.

Olyannyira legyengített, hogy szinte négykézláb másztam, hogy el tudjak végezni valamit.

Szörnyű volt, nem részletezem.

Mindenki látta, hogy milyen rossz hatással van rám, és én is tudtam, de nem tudtam ellene tenni,mert erősebb volt, mint én.

Pokol volt, szörnyű, rettenetes, nem is tudom, mit mondjak.

Nem tudtam már mit csinálni, és végső kétségbeesésemben megkérdeztem egy jósnőt, hogy mi ez a téboly, mi van velem.

Ő azt mondta, hogy kötés van rajtam, és egy férfi tette rám, aki ilyen, és ilyen és ilyen...Tehát leírta a "szerelmemet", tök pontosan.

Azt mondta, leveszi a kötést, viszont a többi az én dolgom, meg kell szabaduljak tőle,bármi áron, vagy tönkremegyek.

Így lett!

Megszabadultam tőle, de nagyon nehéz volt.

Olyan ereje volt mentálisan ennek az embernek, amilyet még nem láttam.

Szó szerint olyan volt elszakadni tőle, mint lejönni a drogról.

Aki elhiszi, hogy kötés volt rajtam, az elhiszi.

Aki meg csak azt hiszi el, hogy egy nagyon erős ember a hálójába kerített, az hiheti ezt is.

Én magam sem tudom, hogy mi volt ez, csak azt, hogy soha többé nem akarom ezt átélni.

A legjobb védekezés tehát a szilárd jellem, és a kiforrott egyéniség, aki egy ponton túl azt tudja mondani, hogy: NEM, ezt már nem teszem meg érted.

Ezt tudom mondani neked, legyél erős, akkor semmiféle kötés, mágia, ráhatás nem fog hatni rád.

2011. dec. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Józan ésszel! Mivel ilyen nincs!
2011. dec. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Ha úgy érzed hogy nem szereted az illetőt, mégis vonzást érzel iránta, nem tudsz tőle elszakadni, nem szerelmet érzel hanem kötődést, nagyon erőset.
2011. dec. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Győrfi Marianna ***** válasza:
49%
Mit értetek Józan ész alatt mivel hogy nektek ilyen nincs az biztos!Az ilyen dolgoknak is mint a szerelmi kötés, befolyásolás energetikai alapja van. Sokan felfedezték már a bioenergiát,az állam is elismeri.A szerelmi kötés is hasonló energia alapján működik.Isten megvédelmez az ilyen dolgoktól,Oltáriszentség VAGY Úrvacsoravétel,szentelt gyertya, szentelt tömjén égetése.Ezeket megfelelő paptól.
2011. dec. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
"...és szabadíts meg minket a gonosztól..."
2011. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!