Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a magyarázat arra, hogy az...

Mi a magyarázat arra, hogy az inga válaszol nekem?

Figyelt kérdés
Mi mozgatja, "működteti" ezt a tárgyat?
2011. dec. 11. 20:49
1 2
 11/18 Peruccsia ***** válasza:
73%

Inga az egy svéd cserediák?

Bakker hát ember persze hogy tud válaszolni, biztos megtanult magyarul.

2011. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
10%

Mint ahogy az előttem szólok már írták, a tudatalatti működteti. A tudatalattid tudja a válaszokat, csak az agyad nem...

A szkeptikusoknak: Én kérdezgettem az előző életemről az ingától és többek között azt "válaszolta", hogy édesanyám jelen volt az előző életemben is. Ezután édesanyámmal is megcsináltattam és neki is az jött ki, hogy jelen volt az előző életemben. Mondtam neki, hogy mikor mire kérdezzen rá és teljesen összepasszolt az életünk.

Szóval az inga NEM kamu.

2011. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én tanítottam ingahasználatot. Nem csak a tudatalatti mozgathatja, hanem létező energiák. Ugyanis ezek körülvesznek minket, és a legtöbben nem is érzékelnek belőlük semmit.
2011. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

ahaaa

a mérhetetlen és bizonyíthatatlan energiák..

pfff..


onnan tudjuk hogy léteznek hogy csak beszélni lehet róla bizonyítani nem..

2011. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

És ha azt az ingát egy keretre függeszetem és tologatom a szobában, akkor is érik ezek az energiák és mozgatták?

Ha az ember kézzel nem mozgatja akkor mitől leng ki? Newton első törvényére gondolok ilyenkor.

2011. dec. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Alkohol és egyéb tudatmódosítók hatására magyarul fog válaszolni!
2011. dec. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Különleges vagy.
2012. jan. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mérhetetlen és bizonyíthatatlan? Az hogy ma még nem tudjuk mérni, nem jelenti azt, hogy mérhetetlen energiák, csak azt hogy kevesek vagyunk a megértésükhöz. Amikor az emberek azt gondolták, hogy a Föld lapos, és sem mérni nem tudták, se bizonyítani az ellenkezőjét, akkor a Föld lapos volt?


Fogalmazzunk így - a világban mindent átszőnek olyan energiák, amiket jelen pillanatban a tudomány nem ismer. Igen, ezek mozgatják az ingát, akkor is, ha fel van függesztve, és akkor is, ha kézben van.


Azoknak pedig, akik elutasítják ezt, csak azért mert nem tanulták az iskolában, elmondom, hogy a nagy felfedezések csupa-csupa olyan dolgot tartalmaztak, amiket azelőtt senki el sem tudott képzelni. Ha nem így lenne, akkor most a sok agresszívan trollkodó kétkedő nem a számítógépe billentyűit verdesné, hanem nyers tojást majszolna egy faágon, rettegve a tűztől...

2012. jan. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!