Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Idegen ártó szándékot hogyan...

Idegen ártó szándékot hogyan lehet kivédeni? Megszűntetni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan lehet védekezni mágiával vagy más módszerrel, ha azt érezzük, valaki negatív energiákat küld felénk vagy ha már megtörtént hogyan lehet megszabadulni tőle,és mivel lehet ezeket folyamatosan kivédeni?köszi az értelmes válaszokat...
2012. jan. 6. 11:12
 1/10 horrendas ambages ca ***** válasza:
Na et jó kérdés,ez engem is érdekelne.
2012. jan. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek az ilyesmikben, de szüleim nagyon, ők ilyenkor több gyufát meggyújtanak, és beledobják egy pohár vízbe. Amennyi gyufaszál fennmarad, annyi ember akar rosszat, és azzal a vízzel egy kis keresztet rajzolnak a homlokukra, így elszáll a rontás.

Nem értem, hogy ebbe hogyan hihetnek, de jól van, az ő dolguk, ha gondolod, próbáld ki, hátha neked is bejön.

2012. jan. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
sztem a gyufa nem merül le a vízben...
2012. jan. 6. 12:34
 4/10 bleed ***** válasza:
meditációs gyakorlattal ... vagy aura védelmi technikával
2012. jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Imádsággal és mély Isten hittel.Az ártó szándékú mágia gonosz eredetű(fekete mágia)és csak a jó tudja semlegesíteni.
2012. jan. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 horrendas ambages ca ***** válasza:
én úgy tudom,hogy nincs fekete és fehér mágia.csak egy van és azt lehet jóra,vagy rosszra használni. (?)
2012. jan. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bleed ***** válasza:

igen csak egy fajta mágia van .. és a hanszálójától függ hogy mire használja.. jora vagy rosszra ...


de néha keskeny a határ...

2012. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én csak azt szoktam mondani, ha mondjuk megfájdul valamim, hogy ha ez az én érzésem, akkor rendben, de ha valaki küldte nekem, akkor menjen oda vissza, ahonnan jött.Sokszor el is múlik egyből :)Ha valaki ártani akar Neked, az a sokszorosát kapja vissza! Rosszat ne kívánj!
2012. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bleed ***** válasza:
igen én arra értettem hogy ha másra tudtán kivül hatsz.. mágiával az már szürke mágiának minősül de ahogy mondtad vissza a feladónak... néha kicsit keményebben kell visszavágni ami már surolja a határt...:)
2012. jan. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én sem gondoltam voln, hogy elmerül a gyufa a vizben. Mig nem láttam.

Kisgyerekeknél csinálják ezt nálunk. Mikor nyűgös, azt mondják valaki megnézte. Ahány gyufaszál elmerül, annyi szem nézett rá rossz szándékkal.

2012. jan. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!