Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mágiával eltudom érni hogy...

Mágiával eltudom érni hogy egy személyel találkozzak calamikor?

Figyelt kérdés
Semmi helyre hozhatatlan dolgot nem akarok,se más életébe belekavarni.Egyszerűen csak annyit hogy találkozzak vele példáúl egy plázában.

2012. jan. 21. 00:27
1 2
 1/13 Tom Benko ***** válasza:
52%
Telefonnal könnyebb. Az létezik.
2012. jan. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem hinném, hogy ilyesmi lehetséges lenne. Amúgy ha én gyakran gondolok egy rég nem látott személyre, akkor az még aznap feltűnik valahol. :D Próbáld ki.
2012. jan. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Cerintem el.
2012. jan. 21. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Ha görcsösen ragaszkodsz akkor nem. tanulj meg elengedni elöbb.
2012. jan. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Tom Benko ***** válasza:
@2: Vagy ha mégsem, akkor törlődik a gondolat emléke. A fiók effektus könnyen csinál 100%-os találati arányt.
2012. jan. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Minek ehhez mágia? Tudd meg, hogy hová szokott járni, és menj oda gyakran. Tuti összefuttok.
2012. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Bár én már csináltam többfajta mágiát, indig kicsit kétkedem felőle, de eddig tényleg mindig bejött.. (szerelem, suli...)

A lényeg mindig az volt, hogy koncentráljak arra, amit valóban szeretnék és menni fog. Persze ehhez hozzájön még pár gyertya, fűszer meg ez-az, és a nagy segítség, aki csinálja velem együtt vagy nem tudom hogy :D

na mind1, a lényeg, hogy nekem eddig bevált.


Mielőtt beleugrottam az elsőbe, rengeteget olvastam felőle, hogy mégis milyen, mit ártok vele vagy ilyesmi, de ha jó embert választasz hozzá segítségül, nem lesz semmi baj.

Meg olyat is olvastam persze, hogy nem hollywoodi sztárokat kell szerelmi kötésre kérni meg mittomén, hanem olyat, akit tényleg akarsz és ismersz, esetleg akivel szakítottál...


Amúgy talán érdemes megfogadni az egyik előző választ, miszerint gondolj rá sokat, akkor kapcsolatba kerültök ;) vagy like a facebook-on, na jó, ez már tényleg vicc :)


...működik

2012. jan. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Tom Benko ***** válasza:
@7: Bizonyítsd be!
2012. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mit bizonyítsak? Nekem tényleg bevált és nem bántam meg 1x sem, hogy bevállaltam. A szerelmem visszajött, pedig nem volt rá túl sok esély.
2012. jan. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Tom Benko ***** válasza:
Hogy bevált. Amit írsz, nem bizonyíték.
2012. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!