Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nem tudom hogyan, de eszembe...

Nem tudom hogyan, de eszembe jutott, hogy meg e lehet valakit átkozni?

Figyelt kérdés

Hallottam sok embertől,hogy ez lehetséges,csakhogy az átok visszaszáll.

Na most,ha én megàtkoznék valakit,hogy üsse el egy kocsi(persze eszem ágában nincs)

akkor pár hét elteltével én is meghalnék?


Vagy csak kisebb szerencsétlenségek érnének?

Nem tagadom,hogy megfordult a fejemben,hogy az egyik cigányt megátkozom,mert csak ártott nekem eddig..de azért parázok,hogy ez a rosszindulat visszaszál.

Tőlem ez a mocskos fajzat meg is halhatna,utálom őt:)


Ha valakinek van ilyesmiben tapasztalata az írjon:) köszi


2012. jan. 31. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha elég erősen akarod akkor lehetséges, általában az a legerősebb átok amit hirtelen haragból rákiabálsz a másikra, ha csak úgy vonzogatod neki az sok energia kinek van kedve ahhoz, meg amúgy is tényleg visszaüt lehet nem azonnal hanem évek is eltelhetnek eszedbe nem jutna hogy azért kaptad, szóval minden szempontból tök felesleges lenne az ilyesmi.
2012. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tom Benko ***** válasza:
Nem, nem lehet.
2012. jan. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát azzal nem lenne gond,hogy elég erősen:D


Ha nem ütne vissza,már megpróbáltam volna.

köszi a választ :)

2012. jan. 31. 16:25
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Minek átkokkal dobálózni, úgysem nem fog teljesülni. Maximum aki annyira fél, bebeszéli magának hogy a körülette történő kisebb véletlenek átoktól vannak. De például volt olyan, nem tudom hogy igaz-e, hogy egy idősebb nő megátkozott valakit, hogy valahogyan haljon meg. 1 hétre rá az öccse meghalt. Bár szerintem nem igaz, az átkok marhaságok, akármit mondasz valakire, nem teljesül be. Miattam kipróbálhatod, de az én meglátásom szerint ez baromság. A sztorit amit megírtam értékeld te, hogy elhiszed-e és megpróbálsz-e átkozni másokat.
2012. jan. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első mondatot rosszul írtam, az úgysem fog teljesülni akar lenni.
2012. jan. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség hogy nem teljesül, ezt az mondja aki nem tapasztalta.
2012. jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

..nos átkozni lehet,és előfordul hogy hat de nem valamiféle elvont erőröl van szó hanem merő pszihológiárol mondjuk a cigányok félnek az átoktol ugyhogy sanszos hogy megfélne , de számits rá hogy esetleg meglátogat a családja kisbicskák társaságában és szépen megkérnek hogy ugyan vond már vissza

némelyik nagyon babonás...

2012. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Háát

Tudom milyenek a cigányok,;/

nem átkozom meg...

Ó hogy szúrnák sziven XD


Komolyra fordítva a szót,majd inkább elkerülöm az illetőt,az ő élete igyis úgyis szar lesz. 16 évesen szül egy rakat gyereket,a férje meg összevissza fogja csalni

2012. jan. 31. 17:11
 9/9 anonim válasza:
Kedves kérdező!Nem gondolod, hogy sértő? Miért kell lenézni a cigányokat? :)) Tudni illik ugyebár, hogy nem minden roma egyforma..Példának itt vagyok én!Jó és tisztességes családból származom.Az írásomon is meglátszik..No,de nem is ez a lényeg.Vannak kivételek... Én is mondhatnám, hogy minden magyar egy rossz köcsög.De nem mondom, mert tudom, hogy VAN köztük is kivétel.Amúgy meg nem éri meg megátkozni senkit mert visszaszáll. ;)) Na szia!
2014. máj. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!