Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » El tudnék átkozni valakit?

El tudnék átkozni valakit?

Figyelt kérdés
6.-os vagyok és lány.Egy fiú az osztályomból állandóan csúfol mindenért. Mindig kinevet,egyszer azért,mert alacsony vagyok,egyszer a szemüvegem miatt... Legutóbb meg beletömött (majdnem) egy db. vattát a számba.... UTÁLOM!! ( 12 éves vagyok)

2011. dec. 1. 17:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
rúgd tökön 3x tiszta erőből aztán majd befogja pofikáját.
2011. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
16%

Átok?

Nem tudom feltűnt-e, de 2011-ben vagyunk, nem 1011-ben.

2011. dec. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Advocatus Diaboli ***** válasza:
úgy ám, továbbá szólj az ofőnek/igazgatónak
2011. dec. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
jaj kicsim :) mindenhol ez folyik a csúfolás szitkozódás bántalmazás ennek sose lesz vége szar világot élünk én is csak átkozódom folyton és mégse teljesülnek xd
2011. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
0%

Így csak rosszabb lesz neked, hogyha elakarod átkozni, ugyanis mivel már ilyeneket írsz, akkor is erős dühöt érzel iránta, ennek hatására keletkezik egy negatív energia, ami őfelé nyilvánul meg, majd visszaüt rád, mivel valószínűleg neked gyengébb az aurád és a rezgésszámod kisebb.

Ellehet átkozni, de magas spirituális szinten kell hozzá lenni, és jártasnak kell lenni a fekete mágiában (magyarul sátánistának kell lenned).

Ne keress kiutat az ezotéria világában, mert eleinte jó lesz meg stb, de mikor egyre jobban elmélyülsz az egészben csak rosszabb lesz.

Add át az életedet Jézus Krisztusnak egy egyszerű imával, saját szavaiddal, és ő megoldja a problémáidat, és útmutatást is ad.

Egyébként is egy rossz gyerekkor eredménye, a csodálatos felnőttkor.

2011. dec. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
Szólj a szüleidnek/osztályfőnöködnek/igazgatónak, még ha kínos is a számodra. Ők biztos segítenek és megoldják a problémádat! Ez a legjobb és legegyszerűbb megoldás!
2011. dec. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

17:28-as vagyok

az elátkozást nem komolyan gondoltam (mármint nem fekete mágiában) hanem csak ha nagyon haragszok valakire akkor mondok rá csúnyákat meg az átok alatt azt értettem hogy( csapna belé egy villám vagy rohadna meg) nem erre gondoltál?

amúgy én is hívő vagyok csak ezek úgy kicsúsznak utána bocsánatot kérek az Úrtól

2011. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
47%
márts bele a mellkasába egy kést, azt mond azt: "mit sütsz, kis szűcs". ennek következtében ő kileheli a lelkét
2011. dec. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Hidd el semmi értelme az átkozódásnak mert ezáltal te is olyan leszel mint az a fiú aki kicsúfol téged.

Tudom, hogy mit érzel. Általános iskolában , sőt még később is megtapasztaltam ezeket, sőt úgy érzem az önértékelésemet ezek a megjegyzések a porba taposták. Nem elég, hogy olyan vékony voltam mint a ropi, de még szemüveges is és nem voltak barátaim. Vannak olyan emlékeim amire nem szívesen emlékszem vissza és sokáig utáltam az általános iskolai osztálytársaimat.

De ahogy teltek az évek már másképp láttam a dolgokat.

Ha a magasságodon nem is tudsz változtatni / bár még sokat nőhetsz/ viszont a szemüvegességen lehet. Később lehetőséged lesz a szemüveget kontaktlencsére cserélni, vagy lézeres szemműtét után semmiféle eszközre nem lesz szükséged. És fogsz annyit változni, hogy pár év múlva egy bomba nő fog vissza tekinteni rád , és az most még csúfolódó nyálgombóc a lábaid előtt fog heverni! :)

Minden türelem és idő kérdése. Most csak annyit tehetsz, hogy kerülöd a társaságát, nem szólsz vissza neki.

vagy azt is megteheted , hogy ilyenkor oda mész hozzá és azt mondod neki.: - ....a pontok helyére a nevét mondod) szereted ha simogatják a hajadat? Ha azt mondja, hogy igen! akkor mint a szopott gombócot lesimítod a haját. Ha meg az mondja hogy nem! akkor azt mondod neki: vissza az egészet és visszafelé kócolod össze a haját. :D

2011. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,de az a baj,hogy már 1000X megvertem,és sajna az of. is tudja,hogy EZ A GYEREK HÜLYE!!!
2011. dec. 1. 21:19
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!