Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet egy szuletett...

Hogyan lehet egy szuletett boszorkany kepesseget leblokkolni?

Figyelt kérdés
Csak normalis valaszokat varok.
2012. febr. 13. 16:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Sarlol: fiú vagy lány vagy? hány éves? mikor kezdted a szakmát? ha egy ezotériával vagy okkultizmussal foglalkozó egyén haragszik rám, annak mik a tünetei? és ha több is? ez csak átverés, nem? én mindig úgy tudtam, hogy a legjobb védekezés, ha az ilyen erők létét is tagadom. igaz ez?
2012. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
én született boszorkány vagyok. levédeni magad úgy tudod ha elhiszed hogy nem árt neked. nem hiszel az erejében. ne is foglalkozz vele. ne félj tőle, lehet hogy nem is ersebb nálad...csak te hiszed azt!!!
2012. febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Miért hiszitek azt hogy van olyan hogy született boszorkány?

Ez akkora baromság kérem szépen.

Mint tudjátok az emberiség már nem használja túl sűrűn mágikus képességeit. így ezek az "izmok" elcsökevényesedtek

vagyis meditációkkal és gyakorlatokkal újra lendületbe kell hozni

Ne mond nekem hogy kibújtál és már rögtön gyertyát gyújtottál az elméddel.

elmentek ti a francba, én itt keményen dolgozok hogy egy árva hidrokinézist elsajátítsak ti meg jösztök nekem a SZÜLETETT boszorkánysággal

hát de ez enyhén szólva is hülyeség

attól hogy eldöntöd hogy boszorkány vagy még nem leszel az kéremszépen

2012. febr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
komolyan amikor 3 hét szenvedés után végre sikerült megmozdítanom egy gyufaszálat az elmémmel akkor lerohant volna valaki ekkora badarsággal akkor kiakasztottam volna a falra a belső szerveit.
2012. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
3 hetig nem fujt a szel?
2012. febr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
56%

annyira bírlak titeket emberek XD

De most már igazán elhúzhatnák a belsőségeiket a szkeptikusok .

2012. febr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ugye tudtad, hogy a boszorkányok és varázslók, az igaziak, nem az egyház(igen a Római Katolikus) középkori butító hadjáratának eredménye(nem lehet tagadni, ha csak rajtuk múlott volna még mindig lapos lenne a föld a többség szerint és még lehetne sorolni). A boszorkány csak egy kifogás volt arra, akit el akartak tenni láb alól.


Ma a terroristát vagy az elmebeteget használják, mert az hihetőbb és részben létező dolog is.


A boszorkányok(és varázslók) a wicca isteneinek(úrnő, úr) papnői(és papjai), de kevés van belőlük, mármint a hívőkből.

Gondolj bele, hogy van ott az a 2 különböző nemű istenség, van jobb dolguk is mint hívőket teremteni és gyűjteni. ;)

2012. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Sarlol egy 30-as éveiben járó nő.
2012. febr. 18. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hosszú, barna hajjal, párkapcsolatban.
2012. febr. 18. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!!!

A sok idióta meg menjen a francba!!!

2012. aug. 15. 15:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!