Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van aki mar sikeresen varazsol...

Van aki mar sikeresen varazsolt? (ritualera gondolok fokeppen)

Figyelt kérdés

komoly valaszokat varok, pl egy-egy ritualet vitt veghez, bubajt, igezetet mondott...

Hogy csinaltatok? honnan tudjatok, hogy hasznalt? kell hozza az 5 agu csillag? ha igen, mivel kell szimbolizalni? (pl kristalyok, vagy az 5 elemrol olvastam valahol, hogy fustolo, viz, noveny az ami az 5 elemet jelkepezi)

Minden tapasztalatot szivesen veszek!


2012. febr. 24. 17:14
 1/4 vespana ***** válasza:

Az én tapasztalataim a következők. (könyvet is írtam de mindez mellékes)A bűbáj, igézések, rituálék a feket mágia részei nem érdemes kísérletezni velük mert a sötétségbe ránt és nagyon nehéz visszajönni onnan. Mit szeretnél varázsolni?

Az életben minden varázslat és a szívedben él, ha hiszel benne és behunyod a szemed és végigjárod a szívárvány színeit lépésről lépésre időzöl mindegyik színben és meg fogod látni és hallani azt a választ amire és amikor szükséged van. Vannak Égi törvények amik szent dolgok nem avatkozhatunk bele sem varázslat sem más útján. Ilyen a szerelem , a szabad akarat és az Angyalok tiltó vagy épp ösztönző szavai. A füstölőnek ősidők óta tisztító és áldó erejük van mivel a jó illatú füst felszáll és bennük élnek az imáink és a gondolataink amik útra kelnek az Univerzumba hogy hasonlókat küldjenek vissza nekünk.A képességek fejleszthetők és tanulhatók vannak akik kapják és be kell tartsák a vele járó törvényeket , mert elvész a tudás. Őrizni kell és a telepátia a telekinetika és látnoki vagy médiumi egyetemes dolgok bennünk élnek csak sokan nem tudnak a létezésükről.Ezek voltak az én tapasztalataim amiket többször is átéltem személyesen. Remélem segíthettem kissé és hidd el ha hittel kéred eljön a varázslat abban az időben és azon a helyen amikor épp szükséged van rá.

2012. febr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem is tudom, hogy mikeppen mondjam el...

Eloszor is hiszek a vonzas torvenyeben, es van par dolog, amit bevonzottam az eletemben... pontosabban egy sracot, de a kapcsolatunk megszakadt (baratok voltunk csak)

most ujra beszelunk, joban vagyunk, de valami azt sugja, hogy el kellene felejtenem az iranta erzett szerelmem... minden nap ra gondolok, es szeretnem ezt az erzest elengedni... irtam mar varazsiget erre... gyakorlatilag ilyen varazslatokra gondolok, pl megtisztitani a lelkem, uzenni valakinek pl almon keresztul, batorsag varazs, semmikeppen sem fekete magiara gondolok...

Eddig nem tortent semmi sem, ezert hiszem, hogy gyertya, vagy fustolo kene...

Es meg valami...


egyszer elkovettem egy butasagot, par eve elvegeztem egy osszekoto bubajt, de megijedtem, igy megsemmisitettem, bar nem tortent semmi sem, hisz o nem szerelmes belem, de en erzek valamit ujra...

2012. febr. 24. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Én foglalkozok egy ideje "mágiával". Ha gondolod írd meg privátban az msn-címed, ott könnyebb lenne beszélni. Egyszerű dolog az egész. Nem szabad túlbonyolítani. Több módszer van rá. Nem feltétlenül kell az 5 ágú csillag, de az energiaáramláshoz jó ha van. Az 5 elem a tűz, a föld, a víz, a levegő, és a lélek. Azt javaslom, hogy kevés oldalról tájékozódj, nagyon sok téves utat mutat. Varázslás nem igazán létezik, de mágia igen. Nem feltétlenül kell "varázsige", mert nem a szavak képviselnek egy dolgot, hanem az érzések, amik a szavakhoz társulnak. Írj privit ;)
2012. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én! irj privátba!!
2012. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!