Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet? Nagyon megijes...

Ez mitől lehet? Nagyon megijeszt a dolog!

Figyelt kérdés

nem tudtam, hogy ide kellett volna-e írnom, vagy az egészség kategóriába, de most ide írom.

zenét akartam hallgatni, de amikor berakom a fülembe a fülhallgatót, mindenféle hangokat kezdek el hallani. ilyenkor gyorsan kihúzom a fülemből a dugót, de akkor már nem hallok semmit, tök csönd van. de amint megint visszadugom, megint hallom, és elég ijesztő.

ez miért lehet, mással is előfordult már? próbáltam már, hogy hosszabb ideig nem dugom vissza, és hátha megint hallom a hangokat, de nem tudtam rajta kapni őket, csak akkor, ha a dugó is benn van. pedig szeretnék zenét hallgatni, de így nem valami élvezetes, ha folyton megijedek. :(


2012. febr. 17. 19:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
De mégis milyen hangok ezek? Sustorgás, vagy búgás, vagy durva zörej esetleg halk beszéd?
2012. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, attól is függ, milyen hangok! Az eddigi leírás alapján nekem gyanús, hogy a fülhallgatóddal van a baj!
2012. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem egyre gyakoribbak lettek az olyan hangok, mint amikor telefonon hív valaki, és a hangszóród elkezd tőle hangokat kiadni. Szóval ilyen hangokat adott ki hirtelen egyre többször a fülhallgatóm, pedig nem hívott senki, de kiderült, hogy csak az új mobilom zavar be, mert direkt kivittem a szoábol a telefon, és azóta nincsenek ezek a hangok. Nem lehet, hogy neked is közel van a telefonod?
2012. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy a telefon az oka, mer nincs olyan közel. olyan hangokat hallok amúgy, mintha járkálna valaki a másik szobában, pedig egyedül vagyok.
2012. febr. 17. 20:13
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyszerű néhány, audió kimenti eszköz közvetíti a rádióhullámokat. pl. ha én letekerem a hangszóróm hangerőszabályzóját nullára akkor én is hallom.
2012. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem doszt ugyan ez! Megnyugtat, hogy nem én vagyok az egyetlen, és mivel nem csak egyedül vagy ezzel így semmi paranorm. dologra nem kell gondolni...Az agyad szórakozik veled.
2012. febr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Milyen hangszóród van? Ha régi, és abba dugtad bele a fülest, akkor az a baj. A régi hangszórók mindig sisteregnek, főleg sok használat után.
2012. febr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
mobilról hallgattam
2012. febr. 18. 00:53
 9/14 A kérdező kommentje:
van egy telefonom, amiben nincs kártya, arról csak zenét szoktam hallgatni. nem régi telefon.
2012. febr. 18. 00:54
 10/14 anonim ***** válasza:
Jól van, hát most elmondom, hogy hülyeségnek tartom, de egy amerikai ufós siteon írtak le ilyesmit. Állítólag a HARP küldi ezeket a jeleket amik bizonyos fémes tárgyak és bizonyos aerodinamikai formák mentén felerősödnek.
2012. febr. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!