Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Honnan tudhatom meg, ha...

Honnan tudhatom meg, ha valaki fehér vagy fekete mágiához fordult, ahhoz, hogy a családomnak rosszat tegyen?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

A legegyszerűbben úgy tudod meg, ha keresel egy olyan személyt aki igazán ért hozzá. Én első körben pl őt javasolnám: [link]



Egyik szakterülete a téveszmék kezelése.

Ne sértődj meg kedves kérdező, mert nem sértésnek szánom a dolgot, de tényleg meg vagyok róla győződve, hogy ez segítene.

2009. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal a fehér mágia épp azért fehér, mert nem rontásra, rosszakaratból használják.
2009. jún. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
az eszközök kb ugyanazok, csak a szándék más, vagyis ha ártottak nektek és biztos ,hogy mágiával ,akkor az csak fekete lehett, fehérboszorkány nem tesz ilyet, sokszor még a szerelmi kötést is visszautasítja, ha a két ember között amúgy csak az egyik oldalról vannak gyengéd érzelmek...
2009. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
23%
Pszichiáter látott?
2009. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: miért kellene lásson egy pszichiáter? ezt én komolyan kérdezem, ugyanis a férjem tágabb családjában szoktak mágiához folyamodni...
2009. jún. 9. 08:41
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Mágia sajnos nem létezik. Gondoljunk bele egy kicsit. Ha létezne: 1. Jobban elterjedt volna, és mára már mindenki tudna róla 2. Vagy kihalt volna már az egész emberiség régen, vagy földi paradicsomban élnénk


Továbbá tegyük fel, hogy mégis létezhet. Akkor viszont...

1. csak nagyon kevesen képesek rá

2. Ha titokban akarják tartani, akkor csak akkor használják amikor FELTÉTLEN szükség van rá, ebből adódóan nem szórnának átkokat, áldásokat csak úgy szét a nagyvilágba


Van még sok érvem, csak lusta vagyok hülyeségeken törni az agyam. Egyértelmű, hogy ilyen nem létezhet. S ha valaki meg van róla győződve, hogy őt elátkozták, azt paranoiás téveszmének hívják, ami egy elég gyakori betegség 40éves életkor felett. Gyógyítható, csak időben kezelni kell. Ehhez viszont az kell, hogy valaki a beteg személy körül felismerje a problémát, és keressen fel egy szakavatott orvost.

2009. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

utolsó válaszolónak: "...csak akkor használják amikor FELTÉTLEN szükség van rá, ebből adódóan nem szórnának átkokat, áldásokat csak úgy szét a nagyvilágba " -> ez így is van, a mai boszorkányok nem varázsolnak agyba-főbe! A "TV-boszorkányoknak" és általában akik hirdetik magukat, nem sok köze van a mágiához (van kivétel azért)...


/egy wicca/

2009. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha személynek ártanak, akkor az aurájában (vagy aminek manapság nevezik) meglátszik.

De a legvalószínűbb: egy csalót kért meg hogy ártson nektek, ti elhiszitek hogy tényleg ártani tud, így minden rosszat erre fogtok.:(

Ezért fő a pozitív hozzáállás!:)

2010. febr. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell mágia, aki hülye hülye!
2010. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!