Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen babonákat ismertek? És...

Milyen babonákat ismertek? És melyekben hisztek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 16:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Aki a babonákkal foglalkozik nagyon sok megkötözöttséget szerez magának. Az ilyen irígyli majd azt aki szabadon cselekedhet. Kár ezt a rövid életet ilyesmivel elrontani,tönkretenni.
2012. márc. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ne játsz a babonákkal,mert megkötöz.
2012. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
na kedves kérdező ne babonázz mert irigy leszel:)))))ez k..jó:)))
2012. márc. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az egyetlen élő ember a világon aki hisz a babonákban :D És az hogy irigy leszek vagy ilyesmi,ez a "veszély "engem nem fenyeget :D
2012. márc. 10. 08:19
 15/20 anonim ***** válasza:

A könyv

COUÉ


Elméd gyógyító hatalma

Hátlapján:

Kedves Olvasó!

Ön egy páratlanul éártékes,már-már elveszettnek hitt természetgyógyász szakirodalmat tart a kezében. A világ első pozitív témájú kötetét.

E könyv írójától Couétól sokat tanult José Siélva,az agykontroll kidolgozója és Schulrz professzor,az autógén tréning atyja is. Coué: Elméd gyógyító hatalmac.könyve tehát alapvető forrás. A pozitív gondolkodás tudományának és a lélek erejével való gyógyításnak a kiindulópontja.

Az Elméd gyógyító hatalma c.könyvet kifejezetten ajánljuk mindazoknak,akik Coué hiteles és elismert módszerével kivánják kezelésüket kiegészíteni az alábbi betegségek kapcsán: reuma,asztma,bénulás,dadogás,fekélyek,daganatok,szemproblémák,emésztőszervi bajok,szívproblémák,bőrelváltozások; lelki problémák terén: búskomorság,kedvetlenség,hitvesztettség,szorongás kishitűség.

"Tisztelettel és hálával gondolokDr.Couéra mert felbecsülhetetlen értékű számomra amit tőle tanultam."

José Silva

"Coué szuggessziós módszerével minden szervünk egészségi állapota befolyásolható."

Dr. Paul Joire

a Societé Universelle d'Etudes Psychqes elnöke

A könyv szakmai bevezetőjét Szabó Lajos atya,lazarista missziós pap írta,aki sok,szinte menthetetlen betegnek adta vissza életét a természetes gyógymódok és a Coué módszer alkalmazásával.


saját megjegyzésem: Olvasni ilyen építő irodalmat érdemes,s nem babonákat amik rombolnak. Tévedés hinni,hogy csak játék,mert hamarosan,mint reális rögzül.

2012. márc. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Ez csak egy mondat hogy babona,vagy nem? Vagy babonás vki. Nem értem egyszerűen miért olyan nagy szó miért rossz ha valaki hisz a babonákban. Hiszen több tucatnyi ember hisz benne,de azt nem mondanám hogy meg is történik egy babona. Mint pl a (hallottak alapján) ha megbotlasz vmiben és hátra nézel akkor ott lesz a randid. Vagy: ha egy fekete macska átszalad előtted a zebrán akkor szerencsétlenség fog érni. Nekem még nem vált valóra egy babona sem amiket ismerek.
2012. márc. 12. 00:21
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem csak az a baj te Lenke - értetlenke -hogy könnyen valóra válhat,hanem,hogy megkötöz,károsan bafolyásol,negatív hitet csinál az emberben. Különben felölem játszhatsz az ördöggel amig el nem visz (legalább nem ártasz másoknak is.) Az első emberpár romlását is az okozta,hogy szóba állt a Sátánnal. Az is álcázta magát. Kígyó formát vett fel.Csak egy módon védekezhetsz az ördög ellen. Ha nem állsz szóba vele.

Én szóltam!

2012. márc. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Jó rendben értelek,nem vagyok értetlen.. -.-" Én nem játszok a "tűzzel".. Amúgy is baromságnak tartom hogy a babonák mint amiket példának már leírtam megtörténnek. De úgy csináltok mintha én lennék az egyetlen aki ilyen vagy ehhez hasonló kérdést feltett..
2012. márc. 12. 10:08
 19/20 anonim ***** válasza:

Velem történt nagyon régen: Nagyon rosszak voltak körülményeim,amit valaki előhozott. Mondtam: "Nem baj ezután majd jobb lesz" -"Tévedsz. A rossz után egy mégrosszabb jön." -Mondta kárörvendö röhögéssel ezt a babonát. Fentebb írtam : Ababona utálatos Isten előtt. Nos ez az ember nem csak utálatos lett előttem,de még gyűlöletes is.

Abban igazad van,hogy sok a babona és a babonás. Éppezért nem kell tudatni még azt is amiket nem tudnak. Van az életnek elég terhe,nem kell rátenni még egy lapáttal,vagy többel is

Válaszodat elolvasom. Részrmről a téma befejezve.

Sikeres másfelé fordulást kivánok!

2012. márc. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Abban igazad van hogy az életnek van elég terhe és nem kell rátenni még egy lapáttal.. Rendben részemről is befejeztem ezt az egész babona ügyet mielőtt még jönne még egy vki aki bele kötne ebbe az egészbe. Semmi kedvem vitába szállni.
2012. márc. 13. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!