Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki le tudnál írni a Jobb...

Valaki le tudnál írni a Jobb kéz ősvényének alapelveit?

Figyelt kérdés

Mert aki (wicca)boszorkány szeretne lenni annak a Jobb kéz ösvényét kell követni aminek megvannak az alapelvei, és én sajnos csak a legfontosabbat tudom: Azt tégy mit akarsz,ha avval nem ártasz senkinek.

Értelmes válaszokat előre is köszönöm.


2011. máj. 22. 18:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
"Valaki le tudnál" HAHA!! Már jól kezdődik a kérdés! XD:)
2011. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ne akarj boszorkány lenni, mert a pokolra hutsz. Inkább nézd a való világot meg a mónika showt. :D
2011. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
"mert a pokolra hutsz" HAHA!! Ez sem százas! XD:)
2011. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

" ne légy boszorkány mert pokolra jutsz": na még 1 keresztény fenyegetőzés -.- és tudom hogy halálom után az Istennő extázisa vár rám.

NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK!

2011. máj. 22. 18:53
 5/15 anonim ***** válasza:
Ő keresztény!!! Hogy lenne már az.......iskola kerülő!
2011. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Csak beetetnek ezzel a Istennős dumával hogy add el a lelked nekik aztán ráfáznak, mert haláluk után a sok gonoszság visszaszáll rájuk. Volt sok ilyen eset a tvben !


Nem vagyok iskolakerülő, de nem kell minden előadásra bemenni az egyetemre

2011. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A jobb kéz ösvényén csak kihasználnak téged, akadályoznak a spirituális fejlődésben miközben elhitetik veled hogy fejlődsz. Talán fejlődsz is, sőt biztos de nem fognak engedni egy nagyon magas szintre. Hazugságokkal, hamis törvényekkel mossák ki az agyadat. Az igaz út aminek az ő egyik hazugságuk miatt sajnos elég rossz híre van a Bal Kéz Ösvénye.
2011. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Neménvagyokaz ***** válasza:
A Jobb kéz vallásai egy magasabb nem emberi erőben hisznek, céljuk a halél utáni beteljesülés. A jobbfelőli ösvényt járónak isten – az adott vallás által magasztalt istenség(ek) – törvényei szerint kell élni, még ha emiatt esetleg le is kell mondania bizonyos vágyairól, céljairól, lehetőségeiről, különben a túlvilágon vagy reinkarnálódva büntetést kap.
2011. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem ez a különbség a két út között. Hanem ez:


-a jobbkéz ösvényén elfogadod, hogy a fejlődés során a korábbi éned meghal, és egy új jön létre.


-a balkéz ösvényén viszont ragaszkodsz a korábbi énedhez, ami megnehezíti a haladást az úton, sokkal hoszabb lesz és nem biztos, hogy célba érsz, de kisebb a bizonytalanság.


A balkéz ösvényének csak egyetlen előnye van: avatás nélkül, egymagad is elindulhatsz rajta. De miért legyél egymagad, mikor jó tásaságban is lehetsz?

2011. máj. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Csak beetetnek ezzel a Istennős dumával hogy add el a lelked nekik aztán ráfáznak, mert haláluk után a sok gonoszság visszaszáll rájuk. Volt sok ilyen eset a tvben !"


Jézus Isten! Főleg az utolsó mondatod, én pont ezért nem nézek még hasonlókat sem a TV-ben mert azok egytől egyik baromságok nincs bennük valóság sok olyan gyépés van akik ilyeneket elhisznek a TV-ből de te is ilyen lennél?

2011. máj. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!