Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Rosszindulatú embert, aki...

Rosszindulatú embert, aki állandóan keresztbetesz, hogy lehet átfordítani vagy leállítani?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 13:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad feldühíteni, kihozni általa a sodrodból! Lény feltűnően kedves vele, tegyél gesztusokat, okozz számára kellemes meglepetést. Ha ez nem menne (mert nincsenek hozzá elég erős idegeid), kerüld.
2012. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Nekem volt egy ilyen "barátnõm", egy ideig ment ez a viselkedés mint amit az elsõ vàlaszoló irt, de aztàn nagyon betelt a pohár ès egyszerüen le se sz@rtam a tovàbbiakban, kerültem a tàrsaságàt mindenféle hülye kifogàsokat kitalàltam, h le ràzzam. Szòval most leràztam, ha véletlenül talizunk akkor vigyorogva köszönök ès ennyi.
2012. ápr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Velem is a barátnő-incidens történt, egyik napról a másikra (új iskolában) megutált, és mindent elkövetett, hogy tönkretegyen, merő szórakozásból. Tényleg majd belerokkantam akkor és ott.

Nem kell tudomást venni róla, legyél tárgyilagos és udvarias. Bármilyen nehéz.

(És ne vesd rá magad, és ne verd szét az arcát. Én ezt tettem, csak rosszabb lett a helyzetem a zsarukkal.)

2012. ápr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kerüld.
2012. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Golyó a fejbe
2012. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

köszönöm, aki eddig válaszolt:)

Nem tudom ikerülni, függő alárendelt viszonyban vagyunk. Élvezi a helyzetet, merő gonoszságból, céltalanul.

2012. ápr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sehogy!

Sajnos, de így van!

Aki rosszindulatú, az saját akaratából ilyen, és élvezi is, úgyhogy semmit nem tudsz tenni.

Kerüld el, amennyire csak tudod, mert megváltoztatni nem fogod tudni, csak tönkremész a közelében.

A rosszindulatnál nincs pusztítóbb dolog, még nézni is rossz az ilyen embereket, nem, hogy kapcsolatban lenni velük!

Kerüld el!

2012. ápr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Alfa_progger válasza:
Nemtom, én simán leütöttem....Azóta NP :D
2012. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon bánt ez a helyzet, hogy nem boldogulok, és nem tudom mivel váltottam ezt ki. Hiába teszek gesztusokat felé, nem hatásos. Elkerülni a társaságát jelenleg nem tudom. Egyéb tanács?
2012. ápr. 17. 21:47
 10/13 A kérdező kommentje:
-
2012. ápr. 21. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!