Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan kérhetem meg a védőangy...

Hogyan kérhetem meg a védőangyalkámat, hogy segítsen a spirituális úton?

Figyelt kérdés
Most kezdek ráeszmélni a világra, sajnos suliba nincsen a könyvtárba érdekes irodalom a spirituális világról és sok szemetet olvastam a neten ezért szeretnék segítséget kérni a számomra legkedvesebb lénytől a védőangyalomtól ! Ő oltalmazott és védett mindíg is, hogyan lehetne őt erre megkérni, hogy rejtett jelekkel és sugalllatokkal mutatcsa az utat hogy merre menjek így spirituálisan ? Ti ezt hogyan csináltátok.
2012. máj. 5. 17:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
Aki angyalokkal foglalkozik, meg angyalmágiával az mind BAROM. Az angyalok, akik gyenge spirituális lények, sőt halottak is (pl. Mihály arkangyal) azokkal felesleges foglalkozni, mert nem az emberek javát szolgálják. A védőangyalod (ami persze nincs, csak mese) SOSE segítene spirituálisan fejlődni. Őneki az az érdeke, hogy gyenge legyél, csak rossz tanácsokkal látna el bármely angyal.
2012. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak kérd meg, azután figyelj a belső hangodra, hallgass a megérzéseidre és az első gondolatokra.
2012. máj. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
2012. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
2012. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Mikhal ***** válasza:

Az 1 barátomnak , Te is egy barom vagy .

aki érdemben foglalkozik az angyalokkal ,az tudja hogy rengeteg van belőlük , mindenkinek van védőangyala is , és fel is lehet velük venni a kapcsolatot . Aki az EGO világában él , az ne akarjon okoskodni a spirituális világban .

Nem fog senki rád küldeni egy ártó szellemet , mert minden spirituális ember tudja hogy amit kívánsz másnak ugyanazt kapod vissza . ettől ne félj .

a kérdezőnek inkább privát válaszolok

2012. máj. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Akkor eszmélsz rá a valóságos világra,ha elfelejted ezeket a spirituális hülyeségeket. Ezek csak tévútra visznek. A valóságos életben kell élned,nem egy középkori álomvilágban.
2012. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%

ezektől az idióta nyálas tollas angyalkaképektől mindig behányok


sztem úgy 12 év felett midnen normális ember furán néz ezekre

2012. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Diavolino44 ***** válasza:

Ez a kérdés már tetszik, szerintem az első válaszoló sátánista.

Ha érdekel a spiritualitás akkor javaslom a meditációt. A válaszokat nem fogod megtalálni semelyik könyvben. Azok csak egy személy szubjektív világnézete, "halott" tapasztalatai. Lehet maradi gondolkodású vagyok de szerintem messziről jött ember azt mond amit akar, ha nem látom a saját szememmel ha nem hallom a saját fülemmel azt nem hiszem el. A meditációban lecsendesíted a zakatoló agyadat. Nagyon nehéz, sokat és kitartóan kell gyakorolni.

A megérzések megfigyelése az első lépés a spirituális utadon.


Angyalok

Azt gondolom, hogy léteznek angyalok, mint ahogy ördögök és démonok is. S lehet tényleg a megérzéseken keresztül kommunikálnak. Nem tapasztaltam még, de nem vetem el a lehetőségét. Az őrangyalokat meg inkább sorsangyaloknak hívom. Mert ha neked az a sorsod hogy eltörd a lábad ő odavissz, ahol el kell törnöd a lábad. Ha az őrangyal tényleg létezik s te valamit rosszul tettél akkor miért nem figyelmeztet előre. mert Ő 24 órában ott van velem ugyanúgy akarja a rossz dolgokat mint a jót, különben a rosszakat megakadályozná. Nem hiszem hogy a betegségek pl azért következnek be mert éppen ő nyaral. :)

2012. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ööö... angyalokkal nemtom hogy hogyan és nem is érdekel engem mert űket nagyon nem tartom sokra...
2012. máj. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Bocsesz de rossz szokásom hogy előbb válaszolok aztán olvasok.


1. Teljesen igazad van !

2.-5. Ti meg keresztények vagytok.


Mikhal, te is valami keresztény vagy de a meditációval valamelyest igazad van, magam is gyakorlom és ez az egyetlen módja hogy kapcsolatot teremts a spirituális világgal és megkérdezd az őrződémonod.

2012. máj. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!