Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan kérhetem meg a védőangy...

Hogyan kérhetem meg a védőangyalkámat, hogy segítsen a spirituális úton?

Figyelt kérdés
Most kezdek ráeszmélni a világra, sajnos suliba nincsen a könyvtárba érdekes irodalom a spirituális világról és sok szemetet olvastam a neten ezért szeretnék segítséget kérni a számomra legkedvesebb lénytől a védőangyalomtól ! Ő oltalmazott és védett mindíg is, hogyan lehetne őt erre megkérni, hogy rejtett jelekkel és sugalllatokkal mutatcsa az utat hogy merre menjek így spirituálisan ? Ti ezt hogyan csináltátok.
2012. máj. 5. 17:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bocs kevertem, Diavolino44 nak akartam amit a Mikinek vagy kinek irtam előbb.
2012. máj. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Diavolino44 ***** válasza:
A keresztény a legundorítóbb jelző amit használhatsz velem kapcsolatban. Nem tudok azonosulni egy olyan vallással amely több száz éven keresztül embereket égetett, a szeretet vallására hivatkozva.
2012. máj. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én nem tudom van-e barki aki őriz téged vagy engem vagy bárkit. Nem bánnám, de valamiért végletesen "egyedül" érzem magam. Remélem ha van őrangyal, megtalálod, kérdező, vagy egyzserűen hagyd, hogy találjon meg ő téged.
2012. máj. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Mikhal ***** válasza:

Axelior Nero , egy jó tanács -> előbb olvass :)

Diavolion 44 - igazad van ,a kereszténység nevében gyalázatos tetteket csinált a papság .NEM az Isten , a PAPOK .

Nem tagadom Istenfélő enber vagyok , de a templomba nem járok . nem fogok egy hamisítóknak hajbókolni ,ugyanis a papság az igazi binlliának a 95 % át meghamisitotta . kb 300-320 évvel ezelőttiekben még nem volt titott szó a reinkarnáció a bibliában, akkor törölték ki belőle . akkor még ki lett törölve a Szellem is . Ne gondolj arra a fehérlepedős hülyeségre , hanem az igazi szellemre . Tudniillik a szellem soha nem hal meg , és reinkarnálódik , többször is .a lélek meghal 4 másodperc és 4 perc között a halál után .


Ne a szellemeket- szellemedet kérd meg hogy segítsen . Végezz el egy jó tanfolyamot ahol valódi mestertől megtanulod hogyan kell meditálni ,és hogyan kell a meditációban ugy kitisztitani az agyad a sok felesleges gondolattól , hogy közben ráébredsz hol is a baj , hol hibázol , és hol kell javitanod .

nemsokára indul is ilyen , Pesten május közepe táján , de máshol is indul ,pl győrben is . ha érdekel priviben többet mondhatok .

2012. máj. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
csakhát a papok isten szolgái, és isten nevében cselekszenek, az ő segedelmével. Isten akaratából lettek papok, hiszen minden az ő akaratából történik, és mivel isten mindentudó, előre kellett tudnia, hogy a nevében miket fognak cselekedni, és az adott pap vagy papok milyen lelki fejlődésen fognak átesni. Tehát amit tettek, isten előre látott akarata volt.
2012. máj. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Jogos , elnézést a tévedéseimért, és ameik Sátánistának néz , közlöm hogy téved mert Sprituális Sátánista vagyok és a 2 nem ugyanaz mert a keresztények a filmek által röhejessé és visszataszítóvá figurázott minket.


Diavolino44 külön elnézést a Keresztény jelzőért :)


És a keresztény bibliát nem 300-320 éve haisitották.

Megmondom én mikor : több mint 2012 éve szennyezi a világot az a fertő!

2012. máj. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Mikhal ***** válasza:

14 es, Te vagy pap rokona vagy , vagy magad is pap ,

Ne feledd ,nem Te tehetsz arról amit a keresztes háborukban elkövettek a papok Isten nevében , de ne állj ki a hamis dogmák mellett .

legutóbb 300-320 éve volt az egyik hamisitásuk - ezt pontosan tudom -honnan- ne kérdezd . előtte is hamisitottak , a magyar sámánokat üldözték kínozták megégették - a papok , nem Isten !!

tudni kell hogy a sámánizmus nyelve a szanszkrit és a magyar . minden szó amit kimondasz súlya van , és hatása is . arra is akinek mondod , és vissza is hat arra aki mondja . a papok is tudták hogy a magyar szónak sulya van . azt is tudták hogy van reinkarnáció , és azt is hogy aki szörnyü kínok között hal meg annak a szelleme nem születik ujjá . azért is tették mert ki akarták irtani a sámánokat . és azt szerették volna ha eltünik a magyar nyelv .

én Yunani gyógyászatot tanultam , olyan mestertől aki azt hiszem többet volt Tibetben mint amennyi itt az átlagéletkor . nem itélkezem senki felett , nem végzek oktatást ,még mindig tanulok és gyógyitok .

2012. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!