Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi mágia. Mit kell...

Szerelmi mágia. Mit kell tudni róla?

Figyelt kérdés
Félre értés ne essék, nem akarok semmi hülyeséget csinálni, csak érdekel a téma. Komolyan működik?Milyen hatásai vannak?Van itt olyan aki csinálta már?

2012. máj. 11. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Számíthatsz rá, hogy nem kapsz túl kedvező válaszokat e témában, és én is le leszek hurrogva…

Nálam most van folyamatban, 3 hete csináltuk. Sokat tépelődtem rajta, hogy belevágjak-e, mert többnyire csak negatív véleményeket lehet hallani erről, hogy visszaüt, korlátozza a szabad akaratot, és egyebek. És ha az általam szeretett férfi nem viszonozza az érzéseimet, nincs jogom ahhoz, hogy bármilyen módszerrel a tudta nélkül magamhoz láncoljam, hiszen ha tényleg szeretem, akkor azt akarom, hogy boldog legyen, és a saját útját járja.

Az a fajta szerelmi kötés az igazán elítélendő, aminek az az előzménye, hogy tisztában vagy vele, hogy a megkötött ember nem érez irántad semmit, netalán mást szeret, és ennek ellenére te úgy döntesz, hogy nem vagy hajlandó lemondani róla, és megpróbálkozol ezzel a dologgal.

És ami még nagyon fontos, hogy karmára kell kötni. Nem lehet összevissza, mindig az aktuálisan kiszemelt áldozatra, hanem arra az egyre, aki benne van a sorsodban, aki „neked van szánva”. Ezt úgy fogalmazta meg az illető, akivela kötést csináltuk, hogy ez a varázslat abban az esetben nem fekete mágia, ha karmikus kapcsolatra kötünk, ami idővel egyébként is kialakulna, beteljesedne, csak sok felesleges szenvedés árán. Ez pedig csak meggyorsítja a folyamatot, de nem áll szemben az illető életútjával, nem akadályozza, nem téríti el a beteljesítendő feladatoktól.

Kb. 3-4 hónap kell ahhoz, hogy egy kötés beteljesedjen, + töretlen hit, és kitartás. Ez utóbbi kettőt a legnehezebb fenntartani. De véleményem szerint ha van egy kis bizonytalankodás, az sem hatástalanít semmit, de tényleg törekedni kell a pozitív hozzáállásra.

Nagyjából ennyi. Ha van kérdésed, írj nyugodtan privátban.

2012. máj. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Ja, még annyi, hogy biztos te is olvastál már olyan történeteket, hogy a megkötött ember "zombivá vált", és ilyen kiüresedett, "robot módon" "szerette" a megkötő félt. Nem valódi érzésekkel, hanem betegesen, rögeszmésen. Nem tudom, ilyen létezik-e, de ha igen, akkor ez tipikusan az a fajta kötés, ahol a két embernek nincs közös sorsa, az egyik fél mágiával mégis a másikra erőlteti magát. Ezzel mindketten letérnek a saját útjukról,megfosztják egymást attól, hogy találkozzanak az igaz szerelmükkel. LÉnyegében ha nem tartják tiszteletben a szabad akaratot, és nem karmára kötnek, annak lehetnek ilyen következményei. Nálunk kölcsönös a szerelem, de túl sok a bizonytalanság részéről, ezért kellett a kötés,

20/L

2012. máj. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Aki el akarja hinni, hogy működik, és bejön neki az áhított csaj/pasi, azt mondja, hogy van. Aki elhiszi, és mégsem jön be, ráfogja, hogy rosszul csinálta.
2012. máj. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Komolyan működik, egy töredéke. A többi inkább csak babona, lényeg nélküli tévhitek. A hatása egy megmagyarázhatatlan vonzódás mindkét félnél, de nem szerelem, hanem ragaszkodás, kötődés, amit nagyon nehéz legyőzni, vagy gyenge akarat esetén nem is lehet. A dolog rengeteg szenvedéssel jár mindkét félnek, hiszen amikor rájönnek, hogy már nem kellenek egymásnak, akkor sem tudnak megszabadulni a másiktól.

Egy fentebbi válaszoló írta, hogy csak olyannal érdemes megcsinálni, akinek vannak irántad érzelmei, és benne van a karmádban, hogy vele kialakuljon valami. Ezzel az a gond, hogy a karmába nyúlkálni nem kis felelősséggel jár, ha csak egy dolgot is tévesen ítéltetek meg, akkor már a fentebbi helyzet áll elő. Ráadásul a szabad akaratát mindenképpen elveszed az illetőnek ha ő nem tudja, és ilyenek biztosan nincsenek a karmájában. Sajnálom, kedves előző, de ez is csak egy kifogás a lelkiismereted nyugtatására.

2012. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Első válaszoló vagyok. Igen, ebben igazad van, hogy valamilyen szinten lelkiismeret nyugtatás, amit írtam. Tény, hogy ez sem teljesen etikus, de azért jócskán van különbség egy kölcsönös érzéseken alapuló kötés, és egy olyan között, ahol tisztában van a megkötő fél azzal, hogy szabad akaratból, önmagáért soha nem szeretne bele a másik. Én is azt mondom, hogy nagyon meg kell gondolni ezt, hozzáértő ember segítségével felmérni a helyzetet, és megállapítani, hogy megéri-e bármilyen kockázatot vállalni. Én úgy érzem, hogy elég alaposan utánajártam a dolgoknak, és nem követtem el hibát azzal, hogy belevágtam. Aztán majd kiderül, sikerül-e...20/L
2012. máj. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

a sexuál mágia elcsökevényesedett formája a szerelmi mágia.

Kevés ember van aki tudja helyesen csinálni .Nem a netes dolgokból kell kiindulni van pár jó könyv a témában előtte érdemes egy kicsit kutakodni.

ennek is van ceremóniája mint az összes mágiának, ami közel sem abból áll mint ahogy írják pár hülye oldalon, hit kell hozzá akaraterő és vizualizáció már csak e három képesség kifejlesztése is éveket vehet igénybe és csak utána szabadna akármit is csinálni ha elmész tanulni egy mesterhez erre a háromra fekteti a hangsúlyt és utána jön minden ami a mágiához tartozik és nincs fekete v fehér mágia ennek csak egy fajtája van és többféle ágazata, de mindig az adott személy lelki hozzáállása dönti el h milyen célok lesznek ebből.

Rengeteget lehetne írni erről mert akit igazán érdekel ez az eszerint is él elégedj meg azzal h itt sztem nem fogsz olyan váalszt kapni amit szeretnél és egy rituálé sem csak gyertya gyújtogatásból áll sokkal összetettebb és vmi a végére....mivel a szerelmi mágia a szexuálmágia egy elkorcsosult fajtája régen csak az előző volt a középkorban vált ketté , egyike a legerősebb mágiák egyikének és az hülyeség h késleltetett hatás meg több hónap ha vki elvégez egy rituálét akkor annak megvan h milyen hold állásnál kell elvégezni és melyik holdállásnál van eredménye és lesz is nem kell erre hónapokat várni az régen rossz már.

Nagyon röviden ennyit erről

2012. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

# 5/6- os !


Akkor leírnál egyet, ami szerinted,jó megoldás lenne?

2012. máj. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!