Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen pozitív ill. negatív...

Ramella kérdése:

Milyen pozitív ill. negatív tapasztalataitok vannak a szerelmi mágiával?

Figyelt kérdés
Edekel a téma, kíváncsi vagyok mások tapasztalataira is, ill.szivesen megosztom a sajátomat is azzal, akit érdekel. Csak olyanok válaszát kérem, akik hisznek a mágia erejében, agytisztitásra nincs szukégem. :)

2011. dec. 23. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Sose próbáltam, mert magányos betyár vagyok. Mindazonáltal olvastam sokat a témával kapcsolatban, és arra jutottam a megfelelően elvégzett szerelmi kötés működhet, amihez persze roppant sok spirituális erő szükségeltetik, és megannyi hit, valamint akarat. Én személyszerint a szerelmi kötést nem alkalmaznám olyan személyre akivel semmilyen szinten nem vagyok harmóniában, ezért szükséges a csillagjegyének ismerete.
2011. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

működik az elmúlt években csak így szereztem csajt és ami igaz az igaz a célom elértem vele, DE amint elértem a célom hírtelen elromlott minden a kapcsolatban és vége lett!!

próbálkozni szabad max a saját bőrödön tapasztalod meg a hatását!!!

2011. dec. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos én is azt tapasztaltam, hogy megkapom azt, akit akarok a mágia segítségével, viszont csak egy rovid idore, aztan elvesztem... Lehet azért, mert házilag csináljuk, nem szakavatott mágus végzi???
2011. dec. 24. 11:49
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
inkább olvass fizika könyvet és ne mesekönyveket
2011. dec. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem mesekonyv...Kedves válaszoló, attól mert valaki nem hisz benne, attól még az létezik és mukodik. Vannak energiák, amiket nem látunk, mégis léteznek.

De ha nem hiszel benne, nem is értem, miért olvasgatsz ilyen témában. :)

További szép napot!

2011. dec. 25. 11:26
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

A szerelmi mágia ingoványos talaj és nem hosszan tartó. Nem próbáltam még soha, mivel nincs szükségem álszerelemre.


Emlékszem pár dologra, amit még régen tanultam, de mindegyik csak egy bizonyos ideig tart. Veszélyes dolog, mert ha kicsúszik a kiválasztott egyén elméje a te hatásod alól, akkor elég nagy gázban leszel te is és az egyén is. Meséltek nekem olyat, hogy anno volt valamikor egy lány, aki "szerelmi mágiát" alkalmazott egy egyénen, és amikor már biztosra vette a dolgot, a fiú magához tért és öngyilkos lett.

Örökké nem tartható fenn, mert akkor szintén megbomlik az elméje. Szóval inkább nem ajánlom senkinek.

Kíváncsi lennék a tapasztalataidra, jó pár mágus családod ismerek, de egyik sem alkalmazza a bűbájt:)

Vérmágus lennél vagy önképzett mágus?

2011. dec. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tartom magamat mágusnak... :-) Csak érdeklodok a téma iránt már jó pár éve
2011. dec. 27. 12:09
 8/10 anonim válasza:
100%
Légyszives mondj nekem olyan könyvcímeket amiben efféle témákról van szó
2012. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Scott Cunningham: Wicca,Raymond Buckland: A boszorkányság nagykonyve, Etileen Holland: Boszorkánypraktikák...

vagy ajánlom az edesviz.hu oldalat, ahol rengeteg mágiával foglalkozo konyvet találsz.

2012. jan. 6. 12:25
 10/10 anonim válasza:
100%
köszönöm
2012. jan. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!