Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha kötelezően Sátánistának...

Ha kötelezően Sátánistának kéne lenned, melyik ágat választanád és miért?

Figyelt kérdés

1. LaVey-féle materialista (scythe.hu)

2. Spirituális (spiritsoferidu)

3. Élveboncolós XD (OBS)

(ennek nemtom mi a neve, a lényeg hogy a keresztény hitvilág alapján nézi a Sátánt, és véráldozatokat csinál)


Ezeket láttam leggyakrabban felbukkani a neten.



2012. máj. 30. 17:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
73%

Ilyen nincs és nem is lehet!

Senki semmire nem kényszeríthet, még a Teremtő Isten is saját szabad akaratot adott neked!

Ha ez igaz is volna,amit ebben az önmagából kifordult világban nem tartok teljesen kizárva.

Hogy kerültél ilyen helyzetbe? Amúgy miért nem szólsz a családodnak?

Ha már megfenyegetnek az már jogi ügy.


[link]

2012. jún. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
78%

SZELLEMI HADVISELÉS !!!


Öltsétek magatokra az Isten fegyverzetét, hogy megállhassatok az ördög mesterkedéseivel szemben. Mert a mi harcunk nem test és vér ellen folyik, hanem erők és hatalmak ellen, a sötétség világának urai és a gonoszság lelkei ellen, amelyek a mennyei magasságban vannak.

2012. jún. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
58%

2.


A Sok keresztény idióta mielőtt ideírna valami gyökérséget, inkább nézzen utána a -Satan- jelentésének.

Héberül az jelenti ellenség,de egy hébernél "picit" ősibb nyelven, szankszritül azt jelenti hogy igazság, és a név összes változata ezt jelenti. Tehát a zsidóknak, és az ábrahámi vallásoknak az igazság az ellensége. Ez meg is magyarázza anno miért öltek meg embereket, mert nem laposnak tartották a Földet..

Spirituális Sátánizmus egyenlő az igazi okkultizmussal, és az emberiség ősi, eredeti pogány vallásainak összességével, felejtsétek el ezt a hazugságot, hogy JHWH (aki a saját 10. parancsolatának gyk. az egészét megszegte [főleg a "Ne ölj!-t" és folyamatosan áldozatokat követelt [és közbe a saját disznóságukat a Sátánistákra fogják, még hogy mi áldozunk..]) a jó, és Lucifer/Sátán/Enki (ugyanazt az entitást takarja mind a három név.) a gonosz, mert tudást akart adni az embernek.

Mellesleg kedves kérdező, kérlek ne tegyél fel ilyen kérdéseket, hogy "ha kötelezően".. Mi nem erőltetjük a nézeteinket az emberekre, ellenben a kedves keresztényekkel/muzulmánokkal.


[link] -nem ártana utána nézni, hogy kiknek hiszünk..

2012. jún. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

22:04-es, ez egy ELMÉLETI kérdés, senki senkit nem kényszerít semmire! Annyi volt a kérdésem, hogy ha választani kellene, a válaszoló melyiket választaná!


Feltételeztem hogy aki válaszol, az legalább felpillant ezekre az oldalakra hogy megnézze melyiknek van a legtöbb értelme, de egy-két kivételtől eltekintve úgy látom mindenki véresen komolyan vette a dolgot, és egyből nyomta a szokásos reflexszerű ellenkezést.

2012. jún. 10. 10:49
 15/26 A kérdező kommentje:
22:09-es, ne itt prédikálj hanem a templomban.
2012. jún. 10. 10:50
 16/26 A kérdező kommentje:
Zoboleh, ellentétben a többséggel én beleolvastam a spiritsoferiduba, és tudom hogy nincs térítés. A "Ha kötelezően"-t azért írtam bele, hogy megelőzzem az olyan válaszokat mint: "Egyiket sem/jézust", de persze nem sikerült... Mint már írtam, nem a negyedik lehetőségre vagyok kíváncsi, hanem a három közüli választásra.
2012. jún. 10. 10:53
 17/26 anonim ***** válasza:
ma 00:01.Nah végre valaki rendesen leirta,hidd el teljesen egyet értek veled.
2012. jún. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ezt soha nem kerülheted el sajnos, azt meg hiába várod hogy egy keresztény más forrásból utána nézzen a dolgoknak :) Tudom hogy elméletben kérdezted, de az emberek elképzelik ezt a szituációt, hogy kötelezően fel kell venni az egyik vallást, azaz erőltetve van az egész, és ez ellentmond a Sátánizmus esszenciájával. Tudom, hogy nem volt semmilyen rossz szándékod, csak megjegyeztem. :)
2012. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

2. Spirituális (spiritsoferidu) :


ez az, ami viszonylag normálisnak tűnik első látásra...


a hármas: az egy beteg reaktív sátánizmus ...


az egyes: kirakati lehet szexuális rítusokkal, szexuálmágiával


megdöbbentem azon, hogy a joy of satan-fordítások mennyire igazat írnak a kereszténységről (érdemes őket elolvasni, viszont tudni kell, hogy a fanatizmus sosem egy jó dolog,

irányuljon bár istenre vagy a sátánra (végül is a kettő többé-kevésbé ugyanaz)

2012. jún. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Súr, ha jól olvastam az Eridun, Sátánt valós lénynek tekintik, a keresztény Istent pedig egy energiatömegnek... Szerintük azért a kettő nem ugyanaz...
2012. jún. 15. 21:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!