Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » SZERELMI KÖTÉSSEL kapcsolatos...

Bebemanoo kérdése:

SZERELMI KÖTÉSSEL kapcsolatos tapasztalatok vkinél?

Figyelt kérdés
Valódi kötés,amit te magad is végezhetsz otthon,de jó pénzért jósok/mágusok (vagymik) is megcsinálják.Nem kell feltétlenül mindkét félnek tudnia róla,de mivel tényleg használ,nagyon veszélyes...van,akik szerint ez egy rontás,több negatív tapasztalatot is olvastam (pl. h kiszerettek egymásból a felek,de nem tudtak szabadulni egymástól,mert össze voltak kötve).Kérlek,ha volt bármi közötök is ehhez,írjátok meg kommentben!Nagyon elgondolkoztam rajta...
2012. jún. 7. 03:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Szerelmi kötés nem létezik. Attól hogy két fél még nem tud szabadulni egymástól, még nem azt jelenti, hogy hatott bármiféle mágia. Én is ismerek olyan párokat akik olyan se veled se nélküled viszonyban vannak, szeretik is egymást, meg nem is, nem tudnak együtt lenni, de szakítani sem. Na és ők aztán nem alkalmaztak szerelmi kötést sem.
2012. jún. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Van. Egy rémálom. Velem csinálta valaki, kb azt hittem, hogy megbolondultam, mivel olyan emberért voltam odáig meg vissza mindenféle ok, és előjel nélkül, aki még csak nem is tetszik ( ez úgy nézett ki, hogy egyik reggel arra ébredtem, hogy megdöglök érte :O WTF? ). Megutáltam, mikor kiderült mi volt ennek az oka, de már elötte sem szerettem túlzottan. Két hétig tartott mire elmúlt ez a dolog, közben a vérnyomásom az egekben, mert idegesített hogy folyton olyan ember jár az eszemben aki nem is vonzó a számomra. Én nem ajánlom. Gusztustalan ember aki ilyenre képes.
2012. jún. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem kel tudnia róla mindkét félnek, az már fekete mágia. Valakire akarata, és tudta nélkül kényszeríti rá egy másik ember a saját akaratát. Az még csak a jéghegy csúcsa, hogy kiszeretnek egymásból, és nem tudnak mégsem szabadulni. Egyes esetekben pl később gyermekvállalással is lehetnek gondok, mert a fekete mágia sokszor nem az elkövetőn csattanik, hanem a leszármazotton....
2012. jún. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Ne próbáld ki. Egyes kulturákban a szerelmi kötés az esküvő része...ott mindkét fél együttesen akarja. Bár sokan nem hisznek ezekben a dolgokban, működik. De ez nem szerelmet hoz, csak kinlódást egymás mellett. Vagy egy más mellett, mert teljesen soha nem leszel az övé. Sokan pedig egyáltalán nincsenek tudatában az oldásnak...
2012. jún. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

Én egyszer feldobtak a kikötözést, de az akkori barátnőmnek nem tetszett az ötlet. :/


Egyébként ez kb lóf*t se ér, kb felesleges. Ha nem szeret valaki azt bármilyen ráolvasással kezelheted, nem lesz tőle szerelmes.

2012. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha valakit nem tudok megszerezni, akkor minek magamhoz kötni? Úgy tudom, a mágiához értők (az igazán értők) még jó pénzért sem kötnek, legfeljebb csíkos sálat.

Kedves 2-es: nem lehetett könnyű neked. És honnan tudtad, hogy "megkötöttek"? És azt, hogy már elengedett?

2012. jún. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Mindíg negatív kritikákkal jönnek és hitetlenek..Akkor miért válaszolnak a kérdésedre?:) Hiszen TE nem azt kérdezted hogy miért ne próbáld ki..:) Szerintem nem ártalmas dolog persze vannak olyan etikai dolgok amikor az lehet pl egy boldog házasságot ne tegyen tönkre valaki holmi hóbort miatt..De,ami a lényeg! Rengeteg olyan kapcsolat van a világon ahol az egyik fél jobban szeret jobban kötődik mint a másik..És bizony ilyenkor ha a fiú vagy a lány meg akarja tartani a szerelmét vagy tényleg komolyan gondolja vele a dolgokat de tudja hogy a másik még bizonytalan viszont Ő annyira szerelmes és már nem akar szenvedni és várni..ilyenkor jön a szerelmi kötés!!Mivel nincs más megoldás..mert a mágia működik és hat!! És azzal nem ártassz te senkinek ha egy olyan valakit erősítesz meg az érséseiben aki ígyis szerelmes beléd csak még hamarabb jön meg a kívánt hatás!Sokkal közlékenyebb lesz és jobban fog imádni és szeretni egyszerűen rajnogani fog!! Ez egy csodálatos érzés!! Szerintem olyan esetekben is működik ha a másik fél kicsit félénkebb akkor is pozitívan visz előre egy kapcsolatot mert hamarabb feloldódnak a gátlások!! Akik azon a véleményen vannak hogy veszélyes stb..nos ők talán hitetlenek vagy valamitől félnek..hidd el nincs mitől félni!!!:)
2012. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Csak az a baj hogy a bizonytalan fél nem ok nélkül bizonytalan ám...Plusz a legtöbb kötést szakítás után akarják kötni, mert abból indulnak ki, hogy jobban tudják mi a másiknak a jó, mint az akiről szó van. Ezen kívül a kötés aurán belűl zajlik, lehet szépíteni, de ez kőkeményen fekete mágia akkor is, ha ha aki csináltatja ezzel nincs tisztában. Szerelmet nem lehet mágiával kicsikarni, max vonzalmat. Egyes embereket ez ÁTMENETILEG megzavarhat, de nem örökké, és akor visszaüt, de nagyon. De mindenki a saját életével szórakozik, nekem mindegy, csak gondoltam leírom.
2012. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én tiszteletben a tartom a véleményedet (annak ellenére,hogy a kutya sem kérdezte),de szerintem ne általánosíts!Én pl. rohadtul nem egy szakítás után vagyok,hanem egy viszonyt folytatok az illetővel,de azt hiszem nem nem szükséges kifejtenem a részleteket (kicsit hosszú,de ha érdekel privátban leírom).Igen,mindenki tudja,hogy fekete mágia,aki csinálja,az is megmondja,de van aki hisz a jóság (jó szendék/szeretet) erejében,vagy többre tartja,és emiatt vág bele,vagy végső elkeseredésében,stb.Amúgy én úgy olvasta,hogy pont hogy örökké,és emiatt (is) olyan veszélyes.Az viszont igaz lehet,h a bizonytalanság nem ok nélkül van.
2012. jún. 13. 00:33
 10/15 anonim ***** válasza:
Frabato meg tudja csinálni? Volt már nála valaki?
2013. febr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!