Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ripedon szedésével kapcsolatos...

Ripedon szedésével kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Éjjel nem tudok aludni, de ezzel igen, depivel diagnosztizáltak egy fél éve...a gond az hogy belassít eléggé, legalább is az olvasási sebességemet kb. 25% -kal visszaveti. Mások is tapasztalanak ilyeneket?

1 mg-ot szedek este....



2012. máj. 16. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Mire szeded? És nem hízol tőle?
2012. máj. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hízok, se semmi, depresszióra szedem...ennyi.
2012. máj. 16. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:
háát nemtom 1 mg nemsok akkor vedd be akkor amikor már aludni készülsz és ne olvass mert úgyse tudsz. Mióta szeded?
2012. máj. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én gyűlölöm, hogy este amikor a legnagyobb nyugalom van nem tudok dolgozni, mert ez a vacak ripedon (Szintén 1 mg) leszedál a tökbe.


még mellé kaptam rivotrilt is, hát.... mondhatom nagyon szép volt amikor öntudatlanul mentem ki a boltba és közbe ömlött a nyál a számból... Azonnal abbahagytam azt a vackot, és láss csodát azonnal elmúlt minden problémám.


a ripedonnal is így fogok tenni, már két éve keseríti meg az életemet...

2022. nov. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!