Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Pár éve csináltattam egy...

Pár éve csináltattam egy szerelmi kötést. Itt mindenki azt írja, hogy működik, meg veszélyes, akkor most ezzel mi van?

Figyelt kérdés
Eszembe jutott ma ez a dolog.Nem vált be ez akkor,nem jöttünk össze újra,de még csak nem is beszéltünk,azóta se tudom mi van vele.Nem érzek iránta semmit,nem is érdekel,és azóta nem is hiszek ebben.Pedig nagyon rajta voltam a témán akkor,hogyhogy nem jött össze?Pedig nem egy kezdő tagnál voltam.Az oldás se érdekelt,nem is csináltattam meg.Azt is mindig sokan írják,hogy ennek következményei vannak később.De így hogy nem lett semmi,mi lenne a következménye?
2012. jún. 8. 03:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
egyrészt nem mindig sikerül, másrészt nem tudom, kinél voltál, de Magyarországon sok a kókler... szerelmit ráadásul a profik többsége se szívesen csinál, nem erkölcsi okok miatt, hanem pont mert kisebb az esélye, mint más mágiáknak.
2012. jún. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Bármilyen híres valakihez mentél,akkor sem sikerült volna,mert ilyen nem létezik. Ezek a kötéscsinálók csak megakarnak a hiszékenyekből gazdagodni.

A káros következmény a sok kidobott pénz.

2012. jún. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát, ezzel az van, hogy téged anno rendesen megszopattak :) Te pedig benyaltad.
2012. jún. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Pappal vagy anyakönyvvezetővel kellett volna csináltatni a kötést, az tartósabb lenne. Vagy egy jó kocsmárossal.
2012. jún. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%
Talán neked kellett volna tenned valamit a kapcsolatodért, pl. keresni őt, elhívni valahová stb, nem pedig bűvészmutatványosnál szórni a pénzed és közben várni a sült galambot.
2012. jún. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszadót kiegészíteném azzal, hogy a profik nem csinálnak ilyet, mert nem akarnak bajt maguknak. Meg annak sem aki kéri őket. Ha egy harmadik személy végzi a kötést, akkor őt is ugyanúgy terheli a felelősség mint azt aki kéri.
2012. jún. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is csináltam ilyen kötést házilag még jó pár évvel ezelőtt. Nem jött be, és azóta nem is nagyon gondolok a srácra :D
2012. jún. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%

:))) "Sokkal kisebb az esélye"? :D

Vajon mekkora a matematikai valószínűsége annak, hogy egy szétment kapcsolat újra "összejöjjön"? Legyen mondjuk x%.

Ha kötést készít az illető, akkor ez a "más mágiához képest kisebb az esély" mennyit is jelent? Elárulom, PONTOSAN x%-ot :)


Igaz, nem túl egyszerű megérteni amit írtam, de benne van a válaszban a lényeg...

2012. jún. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Mivel szerelmi kötés, mint mágia nem létezik, ezért sem történt semmi. Aki mást mond, nem érti az emberi jellemet, az emberi kapcsolatrendszer bonyolultságát, és lényegét. Szóval ezért nem veszélyes, ezért nem jön be, ezért nincs következménye.
2012. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azt nem mondhatom hogy vártam a sült galambot akkoriban :) Nagyon sok mindent meg kellett tennem ezért,jobban mondva sok hülyeséget :)Gyertyát csempészni templomba,égetni dolgokat,minden éjfélkor rituálé,meg amit el lehet képzelni..:) Teljesen belelovaltam magam.És az volt a poén,hogy 8 hét után véletlenül összejöttem valakivel,pedig egész addig a másikra koncentráltam:)
2012. jún. 8. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!