Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Pár éve csináltattam egy...

Pár éve csináltattam egy szerelmi kötést. Itt mindenki azt írja, hogy működik, meg veszélyes, akkor most ezzel mi van?

Figyelt kérdés
Eszembe jutott ma ez a dolog.Nem vált be ez akkor,nem jöttünk össze újra,de még csak nem is beszéltünk,azóta se tudom mi van vele.Nem érzek iránta semmit,nem is érdekel,és azóta nem is hiszek ebben.Pedig nagyon rajta voltam a témán akkor,hogyhogy nem jött össze?Pedig nem egy kezdő tagnál voltam.Az oldás se érdekelt,nem is csináltattam meg.Azt is mindig sokan írják,hogy ennek következményei vannak később.De így hogy nem lett semmi,mi lenne a következménye?
2012. jún. 8. 03:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Veszélyes? Mitől lenne az? Nem létezik, ezért nem történik semmi sem, így túl sok veszély nincs benne. Maximum ha valaki nagyon rápörög akkor belehülyíti magát, de ez inkább csak önmagára veszélyességet jelent az illetőnél.
2012. jún. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az a valaki mennyire hasonlít arra a párodra, akit akartál? Néha nem azt sikerül bevonzani, akit akarsz, hanem azt, akit melléd szán a sors...
2012. jún. 9. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Semennyire nem hasonlított,egy teljesen más karakterű-kinézetű emberrel jöttem akkor össze.Pedig a bevonzáskor gondolati szinten mindig a célszemély lebegett a szemem előtt:)
2012. jún. 11. 19:33
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Én is csináltam ilyen kötést még egyetemista koromban, úgy 6 éve. Emlékszem, írtam egy netes jósnőnek, hogy kell csinálni. Aztán végrehajtottam a "varázslatot" az egyetemi koliszobámban és vártam a hatást. Nos, a hatása annyi volt, hogy a srác azóta már nősülni készül:)) Természetesen már nem érdekel az illető, jót röhögök az akkori önmagamon, micsoda marhaságokra adtam a fejem, hogy megkaparintsam:D Még az a szerencse, hogy nem adtam ki erre pénzt (mondjuk nem mintha lett volna miből).
2012. júl. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ennyit ér, ha bizonytalan eredetű módszereket alkalmazol... ha beteg vagy esetleg, akkor majd ne próbáld netről összeolvasott infók alapján megoperálni magad, mert az se fog működni :D
2012. júl. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!