Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért veszélyes a szellemidézés?

Miért veszélyes a szellemidézés?

Figyelt kérdés
Nem akarom megidézni, de minden 2. kérdés itt, hogy hogyan kell.Ezekre az összes válaszban megírják, hogy ne csinálják,mert nagyon veszélyes.Mik a veszélyei?

2012. márc. 15. 20:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

mondjuk ittragad valami rossz és megszáll esetleg?

kb ennyi a lényeg..

2012. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
vagy ha nem is száll meg de tönkreteszi az életedet a házban tartozkodásával..
2012. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
Azért,mert ha hiszel benne,akkor könnyen a pszichiátrián köthetsz ki.
2012. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Volt egy olyan időszakom mikor nem hittem a szellemidézésben. Utána mondtak hogy igaz meg minden de nem hittem akkor sem. Ki akartam próbálni :) de senki sem merte velem végigcsinálni Énszerintem ez nem veszelyes mert egy olyan személy aki nem ért hozza úgysem tudja megcsinálni :D. És nem hiszem hogy valami rossz lelkek megszállnának (de azért nem lehet tudni(én nem tudom,es nem is hiszem míg nem latom)
2012. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2012. márc. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%
Veszelyes, mert Isten akarata ellen valo. Akik szellemet ideznek, valamilyen segitseget varnak, ahelyett, h. Isten gondviseleseben biznanak. A szellemidezessel az ember a sotetseg eroit, magat a Satant hivja a vilagaba. Ha azt is hiszik egyesek, h. halott szeretteiket idezik meg, ez is tevedes. A Satan teveszti meg oket.
2012. márc. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%

Veszelyes, mert Isten akarata ellen valo.


Milyen istenről beszélsz? Isten nem létezik. Egy kitalált személy, mint a bibliai mesekönyv. Régen is voltak istenek görögországban meg itáliában, mégse látták soha őket, csak imádkoztak összevissza. Isten is csak egy mese, hogy az emberekbe oltsák azt, (leginkább a média), hogy higgy magadban, satöbbi.

Én a biológiai evolúcióban hiszek. Vagyis az ősrobbanásban. Nincs semmilyen isten.

2012. márc. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
na nézd csak ha nem hiszel benne akkor legfeljebb kis ijedtség lehet a vége meg jössz ide rinyálni, viszont ha komolyan veszed akkor életveszélyes, egyik nagynéném nevelt fia foglalkozott ilyesmivel (előtte teológiára járt) aztán megöngyilkolta magát, ezenfelül nem egy kérdéssel találkoztam itt és máshol is ahol alvásparalizises emberek annyira meg voltak rémülve hogy orvosi segitségre volt szükségük..azt hitték valami természetfeletti lény ráült a melkasukra és folytogatta őket meg hasonlók......
2012. márc. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34%
Az a veszélye, hogy ha komolyan gondolod, akkor könnyen megbolondulhatsz. Attól még, hogy egyes horrorfilmekben szellemeket idéznek, attól még szellemek nincsenek, határtalan emberi butaság viszont van.
2012. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Nem terveztem és nem hiszek bennük, csak érdekelt, hogy mi történhet.
2012. márc. 16. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!