Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Barátom woodoo átkot próbált...

Barátom woodoo átkot próbált ki, és pontosan az, amit átokként küldött, visszaszállt rá. Saját kis módszerével, , levette" magáról, de még mindig fél. Ezósok, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Hangsúlyoznám, hogy más megmentése érdekében küldött átkot, de valami nagyon rosszul sülhetett el... Én szkeptikus és objektív ember vagyok(Woodoo-val csak voltam), de szóról szóra az szállt vissza rá, amit átkozott. Ilyesmi szertartással ,,levette" magáról, de retteg még mindig. Namármost, itt a GYIK-en is regisztrálva van, de hiába próbálom rávenni, hogy írjon, kérdezzen már, nem hajlandó rá, és most én teszem meg helyette.


Kérdése ezenkívül: Ő HISZ a Woodoo-ban, és tartja magát amellett, hogy az a valaki, akire a rontást akarta küldeni, megérdemelte volna( ez egyébként így is van). Hogyan tudná levenni tényleg az átkot, ha máskor is visszaszállna rá? Hogyan átkozhat?



2012. jún. 14. 16:10
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Embereknek vannak érdekes ötletei ha ártani akarnak....
2012. jún. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, írd már le mi volt az átok, és mi történ mikor visszaütött! És azt is, miért döntött az illaető az átok mellett.
2012. jún. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Pfff....egy hitgyülisnek ment neki egy átokkal? Arany kiscsillag...ez eleve halott ügy, sokan vannak, és kollektíve nyomassák a cuccot, ebből a szempontból pl kb olyan volt az akciója, mintha egymaga akarta volna legyőzni a perzsákat, tudod Spártaaa... főleg ha a célszemély is jártas ezekben a praktikákban, na hát akkor meg végképp butaság volt. Tisztítsa magát, és imádkozzon.
2012. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Elmondott egy kitalált szót, és azt szórta rá, hogy ne szeressék, hogy szivassák, hogy veszekedjenek vele. Valami magica volt a kitalált szó, és a Woodoo-t kérte meg, hogy segítsen neki, védje meg az unokahugát.
2012. jún. 15. 14:41
 15/27 anonim ***** válasza:
Asszem az illető nem kifejezetten ért a voodoo-hoz...ahogy elnézem a véráldozatot is elhagyta, meg hasonlókat. Simán csak rosszat kívánt neki ahogy nézem.
2012. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Trollotron ***** válasza:
100%

"Elmondott egy kitalált szót, és azt szórta rá, hogy ne szeressék, hogy szivassák, hogy veszekedjenek vele. Valami magica volt a kitalált szó, és a Woodoo-t kérte meg, hogy segítsen neki, védje meg az unokahugát."


Basszus ember... Nem zudom hol kezdjem...

- a "Woodoo-t", ami amúgy Voodoo, esetleg Vodun, nem lehet megkérni semmire. Ahogy pl. a Kereszténységet sem lehet megkérni semmire. Ez a mágikus tradíció neve, nem valamilyen entitásé, azokat Loának hívják.

- Elmondott egy kitalált szót és azt szórta rá? Ez nem átkozás, ez lóf... Ennek semmi köze a Voodoo-hoz, nem csoda, hogy a Loák berágtak rá, amikor az ő tollaikkal ékeskedik.

- A magica egy latin kifejezés. Nem hiszem, hogy a Voodoo szellemei annyira izgulnának rá.

- Ahogy már előttem is mondták: áldozat, szertartás, kellékek nuku? Nézd, ha teniszütő meg háló nélkül akarok teniszezni, akkor hajrá, csak akkor minek hívom tenisznek?

2012. jún. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ez majdnem olyan mint genitália nélkül közösülni.
2012. jún. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ez nem számít woodoonak? Hogy kérhetnek bocsánatot? Imádkozott az előbb a Loákhoz, bocsánatot kért simán. Semmi áldozat nem volt, csak a woodoot kérte, hogy szivassa meg a nőt.
2012. jún. 15. 18:30
 19/27 anonim ***** válasza:
A voodoo-t nem tudja kérni, ugyanis az egy vallási rendszer. A katolicizmust kéred hogy büntesse meg a gonoszt? Nem. A voodoot sem tudod kérni hogy szívassa meg az illetőt. Ahhoz voodoo szertartást kell véghezvinni, hogy hatékony legyen, meg hogy voodoonak lehessen nevezni. Egyébként csak sima rossz kívánság, ami szintén tud kellemetlen lenni, de még könnyebben visszamegy a feladóhoz mint a voodoo által létrehozott átok. Szerintem mindketten gondolkodjatok el azon hogy megéri e nektek a saját életeteket tönkretenni csak azért, hogy valakinek kárt okozzatok.
2012. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Ulster válasza:

Ez van, ha a sok turbómaki azt hiszi magáról, hogy nagy mágus, vagy vudus pap éppenséggel.

A barátod nagyon elrontott valamit, de így, hogy nem tudom pontosan, hogyan zajlott a szertartás, ami során megátkozta azt a valakit, nem igazán tudok segíteni.

2012. jún. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!