Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Barátom woodoo átkot próbált...

Barátom woodoo átkot próbált ki, és pontosan az, amit átokként küldött, visszaszállt rá. Saját kis módszerével, , levette" magáról, de még mindig fél. Ezósok, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Hangsúlyoznám, hogy más megmentése érdekében küldött átkot, de valami nagyon rosszul sülhetett el... Én szkeptikus és objektív ember vagyok(Woodoo-val csak voltam), de szóról szóra az szállt vissza rá, amit átkozott. Ilyesmi szertartással ,,levette" magáról, de retteg még mindig. Namármost, itt a GYIK-en is regisztrálva van, de hiába próbálom rávenni, hogy írjon, kérdezzen már, nem hajlandó rá, és most én teszem meg helyette.


Kérdése ezenkívül: Ő HISZ a Woodoo-ban, és tartja magát amellett, hogy az a valaki, akire a rontást akarta küldeni, megérdemelte volna( ez egyébként így is van). Hogyan tudná levenni tényleg az átkot, ha máskor is visszaszállna rá? Hogyan átkozhat?



2012. jún. 14. 16:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg az a fő gond, hogy a barátod elhitte magáról, hogy átkozott. És így, azt kapta, amit hitt magáról.


Az átkokkal alapvetően az a probléma, hogy először magadban kell létrehoznod, hogy másra "hasson". Te küldöd rá, belőled származik. Valamilyen szinten mindig megsínyli a művelője.

2012. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
69%
ne bántsd a hitgyülekezeteseket, mert rajutuk védelem van. Olyan védelem, ami sokszorosan visszacsap rátok! Jézus vére védi őket, és abban biztos lehetsz, hogy ők nem vuduznak. inkább nektek kéne kijönni ebből az útvesztőből. olvassátok el eztl megjegyzem, ez az írás nem a Hit gyülekezetből való: [link]
2012. jún. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
100%
ajánlom Dereck Prince Áldás és átok című könyvét. ott minden világosan le van írva.
2012. jún. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Wilda Jósnő ***** válasza:

Ha gondolod,menj fel a web oldalamra,ott az "Átok-rontás" menüben fel tettem egy fotót,az általam végzett egyik woodoo átok levételről.

Azon a fotón,a szertartáshoz használt gyertyák maradványai vannak,mindig lefotóztatom a levételt kérővel,mert nagyon sok mindent elárul az átokról.

A fotón,egy olyan ember gyertyamaradványa van,akit woodooztak,és kifejezetten a hasát,hasnyálmirigyét, szurkálták,mert nem hirtelen halált akartak elérni,hanem hosszasan tartó,szenvedéssel teli súlyos betegséget.

Ha megnézed a fotót,ott van a démon,és az illető teljes emésztőrendszere.Magyarul a gyertyamaradvány tökéletes képet alkotott a problémáról,de olyan szinten,hogy anatómiailag is tökéletes.Akkoriban,még én is meg döbbentem.

A szertartás elvégzése után emberünk,három hónapi pokoli kínok után sokkal jobban lett,a csillapíthatatlan fájdalom már másnapra el tűnt.Sajnos a hasnyálmirigye nem lett tökéletes,de azóta hála Istennek,nem okozott problémát.

Ami még érdekes adalék: az,aki woodoozta,(tudtuk pontosan ,hogy ki az illető,)most nagyon súlyos beteg,sajnos azt nem tudtuk meg,hogy pontosan mi a betegsége,de annyi információ el jutott hozzánk,hogy beteg,és állítólag kidobott minden woodoo kelléket.Volt egy eredeti koponyája is,és egyéb szobrok,fekete gyertya,stb..Tehát házilag állt neki a szentem....

Ha gyanakszik valaki,hogy woodoozzák,akkor figyelje az órát,hogy periódikusan ismétlődnek -e a testi-lelki panaszai.Mert a woodoo szabályai szerint nagyjából azonos időben végzik a szertartást.Általában nem egyszeri alkalommmal,hanem többször végzik.Ha azonos időpontban érzi valaki,általában az esti órákban a problémát,akkor biztosra veheti,hogy woodoo áldozata.

Na jó, nem akarok regényt írni,csak a téma olyan sokrétű,hogy órákig lehetne róla eszmecserézni,annyi ilyen esettel találkoztam már.

Egy a lényeg: nagyon veszélyes dolog,és ha az a bizonyos tanárnő ezt végzi,le kell állítani minél előbb.Ennek viszont nem az a módja,hogy átkot küldessz rá.A woodooval meg lehet kötni a nőt,hogy ne tudjon mágiázni.

Tényleg csak az érdekesség kedvéért,ha érdekel,akkor itt tudod megnézni a fotót:

www.wildajosda.gportal.hu

Vigyázz magadra,és ha bajban van a barátod,tehát nem szűnnek meg az rajta lévő átok jelei,nekem is írhatsz,16-éves tapasztalatom van ebben a témában:))

Üdvözlettel:Wilda

2012. júl. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Nos annyit tudok mondani mivel én Istenben hiszek, hogy ez bűn és ezek sötét és gonosz erők ezért el kell hagyni ezeket a dolgokat más néven okkultizmust. Ezek a dolgok mint a woodozás, jóslás, mindenféle ezotéria a pokolra visznek. Ezért kell egyedül Jézusban hinni, tőle kérni segítséget és Ő ad örök életet, remélem tudtam segíteni :)
2013. ápr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Beste válasza:
Senki se akarjon Istent játszani nem a mi dolgunk eldönteni ki érdemli vagy ki nem az átkát. Az ember el ejt egy két olyat amit nem is gondol igazán amikor mérges vagy haragszik valakire még az is veszélyes lehet nem csak arra akire mondja hanem saját magára is. Rossz emberek műve a vudus fekete mágia. Mária
2014. ápr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Jezus segitsd meg ezeket a tudatlan embereket!!!

A joslas, woodoo, magia feher-fekete, babona, agykontroll, bizonyos indiai-afrikai szobrocskak stb.az mind-mind csak a gonoszt fogja behozni az eletedbe, hogy ezen eleted vegen a Pokolra keruljon a lelked, az orok elet helyett!!! Jezus az egyetlen ut!!! Jezusom, bizom benned!!!

2016. júl. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!