Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csábító-mágia, nem szerelmi...

Csábító-mágia, nem szerelmi kötést?

Figyelt kérdés

Nem szeretném magunkat összekötni, elég lenne, ha ő is bolondulna értem :-D Van erre varázsszer?

Barátságon, szexen túlvagyunk, mégsem adja át magát nekem annyira, amennyire én szeretném :-(

Azt szeretném, ha gyakrabban keresne meg, és nem csak szimplán kedvelne, hanem szeretne is :-(

Tudtok erre varázslatot?


2012. jún. 21. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Persze. Mondd el neki, hogy többet akarsz.
2012. jún. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De szép is lenne az élet, ha mindig csak előkapnánk a varázspálcánkat és varázsolnánk valamit, amit akarunk...
2012. jún. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Parázna -_-
2012. jún. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Figyelj, annyiszor leírták már, hogy ezeknek a dolgoknak rossz vége lesz!

És rossz végük lesz!

Én nem vagyok szkeptikus, mert megtapasztaltam, hogy ezek az energiák igenis léteznek, de rossz energiák működtetik ezeket a "varázslatokat".

Ne csináld, mert rosszul fogsz járni.

És ez teljesen biztos!

Lehet, hogy megkapod a kiszemeltedet, de nem leszel boldog, és más területeken is szerencsétlen leszel.

NE CSINÁLD!!!!!!

2012. jún. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 csikdomi válasza:
A varázslat ám is hülyeség lenne mert a szerelem akkor az igazi ha önszántából szeret és nem azért mert ráerölteted.lehet hogy csak 11vok de azért ezt márt én is tudom.
2012. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

3-as, én meg megtapasztaltam hogy nem létezik... tehát kérdező, ezzel foglalkozni sem érdemes. Sajnos vagy szerencsére, emberek gondolatait nem lehet mágiával befolyásolni. Te sem szeretnéd valószínűleg, hogy valaki, akivel mondjuk kevésbé szimpatizálsz, egyszer csak magához kapcsolna téged valami mágiával. Ugye?


Na, de aggódj, ilyenek csak a mesében léteznek. Az, hogy valakik be tudják maguknak mesélni hogy valami, ami történt, az biztos csak mágia lehetett, az az ő bajuk. Te legyél okosabb!

2012. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!