Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötést csinálhatok...

Szerelmi kötést csinálhatok úgy, hogy ne ártsak vele se a kiszemeltnek, se magamnak? (jelzem, értelmiségi, két diplomás nő vagyok, de már nem tudok elképzelni semmilyen más megoldást a problémámra)

Figyelt kérdés
Egy évig éltünk se veled, se nélküled kapcsolatban, ő sosem vállalta fel ezt a dolgot nyíltan, mondván, hogy pusztán a barátjának tekint. De a kapcsolat mindkét részről jóval több volt, mint baráti. Hiszek benne,hogy szerelmes belém, csak valamiért nem ismeri fel, vagy elfojtja. Néhány napja megszakított velem minden kapcsolatot, mondván, hogy amíg része vagyok az életének, nem tud továbblépni. Nagyon szenvedek, a hiánya nem csak lelki, hanem fizikai tüneteket is okoz nálam. Arra gondoltam, a szerelmi kötés talán elősegítheti vagy felgyorsíthatja a folyamatot, hogy felismerje, én vagyok neki az igazi. Szeretem őt, semmiképp sem akarok neki rosszat, se rövid-, se hosszútávon. De sürgősen tennem kell valamit, mert pánikrohamaim vannak amiatt, hogy nem kommunikálunk semmilyen formában. Nagyon el vagyok keseredve, várom a válaszokat.

2012. jún. 5. 11:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%

„Hiszek benne,hogy szerelmes belém, csak valamiért nem ismeri fel, vagy elfojtja.”

„a hiánya nem csak lelki, hanem fizikai tüneteket is okoz nálam.”

„a szerelmi kötés talán elősegítheti vagy felgyorsíthatja a folyamatot, hogy felismerje, én vagyok neki az igazi.”

„pánikrohamaim vannak amiatt, hogy nem kommunikálunk semmilyen formában”


Szerintem fordulj pszichológushoz, mert kissé fanatikus vagy. Remélem te is érzed, hogy nem normális se a gondolkodásod, sem az, hogy testi tüneteket produkálsz miatta. Én meg is értem, hogy minél hamarabb "meg akart szabadulni" tőled a másik fél, én is menekülnék, ha egy mániákus lógna a nyakamon.

Pszichológus, ez a biztos. Hagyd őt békén, nem akar téged, el kell fogadnod. Szerelmi kötés pedig nem létezik. Egyébként is ha létezne, mi jogon kényszerítenéd őt. Hiába hiszed azt, hogy neki is te vagy élete szerelme ez is olyan zakkant hozzáállás.

2012. jún. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Épp azért menekül, mert kötni próbálod magadhoz.Tűnj el kicsit az életéből, hátha észbe kap, ha meg nem, akkor nem érdemes pazarolni rá az energiát.
2012. jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Az elmúlt egy évben minden szabadidőnket együtt töltöttük, többször próbáltunk elszakadni egymástól, de nem ment se neki, se nekem, akármit csináltunk, mindig egymás mellett kötöttünk ki. Sosem zaklattam, sosem kerestem, csak mindig túlságosan gyenge voltam, amikor egy-egy ilyen elszakadási kísérlet után megkeresett. Sosem tudtam nemet mondani. Szeretem őt, azt akarom, hogy boldog legyen, ha nem velem, hát nem velem. De elveszíteni nem akarom, szeretném, ha része maradna az életemnek akár csak barátként is. Erre keresek valamilyen megoldást, ha a mágia segít, hát legyen.
2012. jún. 5. 12:20
 4/22 anonim ***** válasza:

...Folytatván:Szóval, amit te szerelemnek látsz, az lehet, hogy csak sajnálat.Velem is nagyon kedvesen bánt a barátom, miközben szakítani akart, de ez nem változtat a LÉNYEGEN.

Vagy félreérted a jelzéseit.

Bár kicsit kockázatos, de próbálkozz azzal, hogy úgy teszel, mintha szakítani akarnál vele.Nem akarlak elkeseríteni, de sok veszteni valód nincs .Ezzel a próbával lehet, hogy sikerül kiugrasztanod a nyulat a bokorból.Ha szeret, megpróbál majd visszatartani, ha meg nem, akkor legalább nem fog nyugtalanítani a dilemmád.

2012. jún. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

A mágiával(ha működik egyáltalán)csak tartóssá tennéd ezt a se veled, se nélküled kapcsolatot, de a minőségén nem változtatna.Olvastam több olyan esetről is, hogy állítólag a pár szerelmi kötést csinált, de nem illettek egymáshoz és aztán meg attól szenvedtek, hogy nem tudtak elválni rendesen egymástól.

Vagy javítani kellene a kapcsolat minőségén, vagy végleg befejezni és keresni olyat, aki tényleg hozzád való.

2012. jún. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A kapcsolat már befejeződött. El is fogadom, hogy nem akar engem, mást nem tehetek. De szeretném magam mellett tudni, mint egy jóbarátot vagy ismerőst, akivel ha nem is napi szinten, de tartom a kapcsolatot. Olyan ez az egész, mint a drog, nem bírom a teljes elvonást.
2012. jún. 5. 12:30
 7/22 anonim ***** válasza:
Akkor keress magadnak másik "drogot", más pasit és hamar megoldódik a problémád.
2012. jún. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Smartguy86 ***** válasza:
82%

Üljetek le és őszintén beszéljétek meg! Két diplomás nő létedre olyan vagy, mint egy pisis óvodás, hallod!


Viselkedjetek már felnőttként, az ég áldjon meg! Értelmiségi a seggem...


Ezek a belemagyarázások meg, hogy biztos szeret csak nem meri bevallani... lóf@szt! Nem szeret és kész. Aki szeret valakit az nem tétovázik, ezt a hollywoodi baromságot felejtsd már el, tisztára mint valami Alkonyaton nevelkedett tinilány. Nem tudod elérni, hogy szeresenek, ha egyszer nem vagy szeretetre méltó - vagy csak szimplán nem szimpatizál veled ő annyira, vagy nem tart elég vonzó nőnek. Ez van, fogadd el és nézz másik pali után. Vele meg maradjatok barátok, ha akartok, de úgyse fog menni. Ő örülni fog neki, ha végre szabadok lesztek...

2012. jún. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
AZ 5. kommentelőnek igaza van...a szerelmi kötéssel csak ezt a szerencsétlen, kinlódó állapotot erősited. Nem fogod tudni elengedni teljesen és ezért minden következő kapcsolatodban ott lesz veled "harmadikként". Igazán korrekt mágus el sem vállalja ezt a feladatot. Nem véletlen, hogy azokban a kulturákban, ahol sokkal nagyobb hit van a kötésekben, csak akkor végzik el, ha mindkét fél együttesen akarja....az esetek többségében az esküvői szertartáshoz tartozik ez a rituálé is....Ne kösd magadhoz, engedd el, jobban jártok mindketten. Valószinűleg elég erős gondolati energiáid lehetnek, ezért vannak már a pánikrohamaid is....ENGEDD EL! Ha igazán kellesz neki, úgyis megkeres....és javaslom, hogy esténként gyújts magad körül fehér gyertyákat...tisztitja a légkört és magadat is.
2012. jún. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Smartguy86 ***** válasza:
40%
#9 - Ha égve hagyja a gyertyát és elalszik, akkor egyből a purgatóriumba is kerülhet :DDD Ugyanis kigyullad a ház. Az a baj, hogy te halál komolyan írod ezt a sok baromságot... Sajnállak.
2012. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!