Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Működő szerelmi kötést ismer...

Működő szerelmi kötést ismer valaki?

Figyelt kérdés

Akár én is elkészítem itthon, vagy egy megbízható boszorkányt szeretnék találni aki tud segíteni. Csinált már valaki ilyet? Tapasztalatok?

Nem kérném, azok az emberek üzenetét, akik nem hisznek benne, vagy le akarnak beszélni.



2012. jún. 21. 04:57
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

Ez nem hit kérdése. Nem létezik, aki pedig kipróbál egyet, és bejön neki a pasi sem a bűbájnak köszönhető.


Minden érmének két oldala van. Minden hit szerint itt az ezotériában két véglet van:

1. Vagy jól csinálod, mert bejön (ahol a valóságos tartalom inkább a véletlen, mint a mágia)

2. Nem jól csinálod, mert nem jön össze (ahol valójában nem veled, nem a másik féllel, vagy a varázslat hasztalanságával van a baj, csupán a másik félnek mások az igénye.

2012. jún. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kiflitolvaj ***** válasza:
57%
Ennyi beteg nőt, édes istenem....
2012. jún. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Nem erdemled meg azt a kapcsolatot amire vagysz.
2012. jún. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tom Benko ***** válasza:
75%
Nem, nincs olyan, csak gyermeteg emberek...
2012. jún. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Szomorú ez én mondom. Remélem hogy azt sejtet, hogy a szerelemi kötés átok kategória, ugyanis megfosztod a kiszemelt egyént a szabad döntésétől, és befolyásolod az akaratát a tudta ellenére. Emiatt természetesen nem lesz igazi a szerelem, sok kellemetlenséggel fog járni, és amikor úgy nagyjából elmúlik a hókuszpókusz hatása, akkor jó eséllyel megundorodik tőled az illető. Jelzem ha ilyeneket művelnél akkor joggal. Másik dolog, hogy aki ilyet tesz azt károsodás éri minden esetben. Ha mással csináltatod, akkor téged is, és azt is aki csinálja. Szerintem fölösleges elmagyaráznom miért, és hogyan jönnek létre ezek a káros hatások, de hidd el hogy létrejönnek.
2012. jún. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

rejtelmesrengeteg: igen, ne is gondolkodjon, csak higgye el hogy van ilyen...


Amúgy természetesen nincs ilyen szerelmi kötés, egyáltalán semmilyen.

2012. jún. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
lol de azt is mondhatnám, hogy vazeg XD Ha már ilyen baromságon gondolkozol, gondolkozz el azon is, hogy az a pasi kell neked? Te kellesz e neki? Mert szerintem nem, ha szerelmi kötést akarsz.
2012. jún. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12%

5. hozzászólónak igaza van!

A szerelmi kötés létezik és működik, de katasztrofális következményekkel.

Egyébként is etikátlan egy másik embert manipulálni.

Nem fog szeretni soha de soha a kötéstől.

Csak melletted lesz maximum, de azt is kelletlenül és kényszerből.

2012. jún. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tom Benko ***** válasza:

@8: "Egyébként is etikátlan egy másik embert manipulálni. "

Akkor ti miért teszitek?!

2012. jún. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!