Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés? Létezik vagy...

Szerelmi kötés? Létezik vagy csak humbug?

Figyelt kérdés
Teljesen kétségbe vagyok esve és utolsó esélyként ezt is meg akarom próbálni. Van aki már próbálta és működöt??
2009. nov. 22. 22:11
 1/10 anonim válasza:
6%

Azmiaz?


Most két ember közötti nagyon erős érzelmi kötődésre gondolsz, vagy valami másra?

2009. nov. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
94%

ha működne, annak már híre ment volna.

ha most figyelmen kívül hagyjuk azt, hogy ebben mekkora pénz van, meg milyen becsapás, stb szerinted. mégis. hogy változhatna meg prá hajszáltól meg hókuszpókusztól egy emberi akarat? :D

2009. nov. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Bármit is használsz, a szabad akaratot mindig szem előtt kell tartanod!!

Így nem ajánlom a szerelmi kötést sem, mert ez még visszaüthet a későbbiekben akár most, akár egy következő életedben.

Ne akarj rosszat másnak. Ha az illető nem téged szeretne párjául, fogadd el.

2009. nov. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
56%
Ja már tudom. Kösz a kérdezőnek, hogy eszembe juttatta az egész kötés témát.
2009. nov. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
92%
Szeretnéd ha olyan valaki maradna melletted aki ezt nem szeretné? Ha ezt akarod minden áron, akkor nem szereted eléggé. Én nem ajánlom. Hókuszpók miatt nem fog igazán szeretni, és még ha veled is maradna, de nem melletted a helye, akkor semmi jó nem sül ki belőle. Tudni kell elengedni a másikat. Ha igazán szereted, akkor azt is elfogadod ha menni akar.
2009. nov. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

a dolog működik, ha megfelelő szakember végzi...

de egyébként szánalmas dolog... kb ugyanarra jó mintha fizikailag azt csinálnád, hogy összezárod magaddal egy páncélterembe... veled lesz mert nem tehet elenne, de amint legkisebb esély van a szabadulásra, rögtön szökni próbál.

magaddal és vele is kib@szol... és csak jobban fog fájni

2009. nov. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Agyatlan liba, ilyennel nem szabad szórakozni! Mit szólnál ha téged kötne meg valaki akaratod ellenére?? Meg szerinted egy életen át működik? Hát egy fenét! Nem értem, hogy tehetsz ilyet azzal akit állítólag szeretsz.
2009. nov. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
91%
A sorsban még inkább hiszek, mint ilyen baromságokban. Már pedig ha őt tényleg neked szánták, akkor együtt lesztek szerelmi kötés ide vagy oda. Ha meg nem, akkor meg felesleges erőltetni.
2009. nov. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
70%
Persze, hogy létezik! Én olcsón megszámítom neked, 100 ezret itt hagysz kp-ban számla nélkül és akkora kötést teszek a pasidra, hogy csak na! Megfelel? :)
2009. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
70%
úristen, ez rosszabb mint a középkor:D még van olyan barom aki ilyenekben hisz?:D ráadásul ennnyi?:D:D:D:D
2009. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!