Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Rontás és átok létezik?

Rontás és átok létezik?

Figyelt kérdés
A jósműsorokból ismertem meg a fogalmat. Nem hiszek benne, de egyre jobban úgy érzem, mintha lenne rajtam. Ezt tényleg csak úgy küldözgetik az emberek egymásnak? Hogyan működik ez?

2012. jún. 25. 15:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Átok nagy valószínűséggel létezik,mert elég sok emerre mondtam rossz dolgokat..magyarul átkozódtam..és basszus,sokszor be is vált az átok,azok az emberek vagy betegek lettek,vagy anyagilag kezdtek rosszul állni az átok után.A rontásról nem tudok semmit.Amúgy ha valamiben hisz az ember,akkor az létezhet..persze a túl elképzelhetetlen dolgok valószínűleg nem is léteznek..amit az ember nem lát,azt nem hiszi el és amit nem tapasztal,azt nem ismeri el valóságosnak.Ameddig valamit nem látsz és nem tapasztalsz,addig az nincs!Mindenkinek a saját tapasztalatára kellene hallgatnia..nem a más hülyeségeire kellene alapoznia.

Szerintem "csak úgy küldözgetni" nem lehet az átkokat sem..ezek az emberek,akiket fentebb említettem ők mind-mind valami rosszat tettek nekem,vagy éppen leszóltak/beszóltak nekem.. és rájuk szállt az átkom:a sorsban hittem..és visszaadta nekik a pofont a sors.

2012. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szóval így nem lehet, hogy: A volt exem a mai napig rajtam kattog, és emiatt depressziós? Ki tudja miket gondolt rólam stb.


Egy jó ideje úgy érzem, hogy egy blokk van, vagy kisugárzás nem tudom. Semmi sem sikerül, pedig régebben sikerült. Amúgy nem hiszek az ilyesmiben.

2012. jún. 25. 16:01
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Igen. Minden energia. "Az anyag pedig nem vesz el, csak atalakul" - mint tudjuk fizikabol.

A szo, gondolat is energia, aminek több-kevesebb ereje van.

2012. jún. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az isiasz nemet nyelven (tajnyelven) szo szerint leforditva: ördög nyila. (Elgondolkodtato, vajon miert nevezik igy?)

3.

2012. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az exedre, röviden: az energiak termeszete miatt (hasonlo a hasonlot vonzza) ha tiszta szivböl szeretetet küldessz neki, szeretettel gondolsz ra, akkor nem kepes rad hatni, ha valoban ö okozza.

3.

2012. jún. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem küldök rá semmit, mert a múlt az a múlt és le van zárva.
2012. jún. 25. 16:59
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem létezik, nyugi. Sokan beképzelik, de ezen kívül nincs semmi "hatás".
2012. jún. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan beképzelik maguknak hogy meg vannak átkozva, és ezzel már létre is hoztak egy olyan állapotot ami tényleg olyan mintha az illetőn átok ülne. De ez a saját félelmének a szüleménye. Sajnos az ebben való hit szinte mindig azzal jár, hogy az illető el is kezd félni tőle. És a legtöbb embernek vannak rosszakarói, akikre rá tudja fogni hogy biztos ők átkozták meg. De ez nem nagyon szokott így lenni. A legtöbb esetben az illető magának okozza a bajt. Ha csak úgy küldözgetni lehetne az átkokat nem élne 7milliárd ember a földön:)
2012. jún. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Meg egyszer: Minden energia, vagyis a szo, gondolat is. Nem ugy ertettem a "raküldest", mintha ez valami magikus dolog volna! :D Egyszerüen bekesen, szeretettel gondolj ra, magadban kivanj jot neki. Ha le van zarva, de öt megis marja valami belül (amiröl irtal), akkor sajnald ezert es öszinten kivand neki, hogy tuljusson ezen es olyan szep emlekkent emlekezzen a kapcsolatotokra, ahogy Te! Megcsak mondani se muszaj neki semmit - ha igy erzel, akkor automatikusan ilyen "jelek" mennek rolad, es akkor hiaba atkozodik a masik fel, az nem hat, egyszerüen a fizikai törvenyek miatt, amiröl röviden irtam. Ez nem egy magikus hokuszpokusz, egyszerü törveny, ahogy müködik a vilag... Remelem, erthetö voltam.

3.

2012. jún. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs átok, rontás... aki gyakran szerencsétlenül jár az csupán okolni akar valamit. Ha lenne, akkor már nem lennének politikusok.
2012. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!